Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 21 lat mój chłopak tyle samo.Nigdzie nie wychodzimy i czas spędzamy tylko w domu bo on uważa że nie potrafię się zachwac w miejscach publicznych.Zapamietal sytyacje gdy w pizzeri patrzyłam się na innych facetow(akurat stali przede mna).Ja studiuje i jedyny mój dochód to z udzielanych koreoetycji kilka stow miesiecznie.Moj chłopak ma stały dochód wynoszący ok 2000 zl.Na urodziny kupilam mu prezent za 50 zl bo stwierdzilam ze nie bede sie bardziej wykosztowywala na niego skoro on nigdzie nie chce mnie zabrac i nie wydaje ani grosza na mnie.Za kilka dni mam urodziny wiec powiedziałam mu ze chcialabym prezent drozszy niz 50 zl bo on zarabia 2000 zl a ja w porywach 500.Powiedział ze w takim razie musze przychodzic przez kilka dni i zajmowac sie jego psem w trakcie gdy on jest w pracy.Ze w ten sposob zasłuze na prezent....Co o tym myslicie?czy to normalne?

#zwiazki #rozowypasek #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Trochę to chaotyczne co piszesz... Nie wychodzicie nigdzie bo spojrzałaś na innych mężczyzn a to złe zachowanie?
A co do prezentu tp myślę że do 50 zł da się kupić na tyle fajny prezent żebyś była zadowolona a to że zarabia więcej nie musi oznaczać że ma Ci kupić coś droższego. Osobiście uważam że ''tani'' prezent jest trudniej kupić niż droższy. Wydaje mi się że macie spore problemy w związku
  • Odpowiedz