Wpis z mikrobloga

ahhh 6 miesięcy ! Tyle minęło odkąd wbiłem przysłowiowy gwóźdź do twej trumny Rafałku. Wciąż odczuwam satysfakcję ( ͡º ͜ʖ͡º) , a teraz gdy jesteś po etapie prostytuowania się ze starymi Hansami poszedłeś do uczciwej pracy jest ona jeszcze większa. Swoją drogą ciekawe ile w niej wytrzymasz chamie brodaty bo pewnie gonitwa myśli i spojrzenia nie dają spokoju przepitej psychice.
#danielmagical #rafatus #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_HdTRDBrmYE1eY1YBSwvzcwDYSSDJxcv6.jpg
  • 11
@MarlenkaIQ30: gówno mi zrobiłaś i gówno mi zrobisz. jesteś zwykłym przegrywem. w sumie dzięki Tobie poznałem zajebistą dziewczyne hehe zerknij na mój instagram: elorafatus .poszedłem do normalnej pracy i jakoś nie mam z tym problemu bo nawet jeżeli ktoś się ze mnie naśmiewia to z chęcią podchodzę do takiego człowieka i szybko mu tłumacze całą sytuację i ludzie to rozumieją. a niszczyć to ty możesz swoje nudne życie poświęcając czas na
@MarlenkaIQ30: edit: kuzyn czy tam ktokolwiek dla ciebie ten człowiek jest to służy państwu- do niego nic nie mam był na służbie. żadny gwodziem nie byłeś i nie będziesz rozkmiń to. ja przez ten czas przeżyłem wiele i wiele sobie ukształtowałem w mojej głowie ;) to że ból twojego tyłka dotarł do czerwona wskaznika jak w u-boocie pod wodą to moja zasługa ;) więc 1:1 teraz te ciśnienie sobie sam spuścisz
@rft123:
Co Ty o mnie wiesz dzidziuś? Czekam na drame zacierając ręce.Przegrasz jak z Wilczurem. Chętnie Cie znów zgnoje. Sprzęt dobry calkiem był masz racje ;-) ale ciii o tym i tak już za późno.
Pamiętam twój strach w oczach jak panowie policjanci robili Ci wjazd na altanke. Genialne to było.
Trafiłeś dzięki mnie do psychuszki i skończyłeś przygode z yt. Ja jestem górą, a Ty dołem. Rafałek nasz kochany