Wpis z mikrobloga

@Niestosowny Mieliśmy takiego sumiennego, odpowiedzialnego który też nie mógł nigdzie znaleźć pracy ale jego mamusia go u nas ulokowała, bo przychodziła co tydzień nas męczyć. Praca stricte biurowa - sprawdź skrzynkę ew. wydrukuj jakiegoś maila czy tam zeskanuj dokument. No małpa dałaby radę.
Niestety ale pomimo jego chęci, to go przerastało- a to pisał "zażąd" w korespondencji, a to włączał alarmy pakując się do zabezpieczonych pomieszczeń, no takie uosobienie nieporadności. Po okresie
@stefan_pmp: po gimnazjum masz podstawe. Po maturze masz średnie a po zawodówce masz zawodowe. Ale fakt ciężko mieć tylko to podstawowe patrząc jakich asów intelektu miałem w technikum i oni pozdawli matury xD
@stefan_pmp: faktycznie, nawet nie wiedziałem że jest coś takiego jak gimnazjalne i myślałem że pierwsze jest podstawowe, ale to zależy jaki rocznik bo ludzie po 30 łapali się jeszcze na stary system gdzie nie było gimnazjów tylko podstawówka 8 lat i potem szkoła średnia. Ale tutaj doczytałem że ma 28 lat więc nowszy system szkolnictwa to rzeczywiście masz rację.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan_pmp: obecnie uchylony, toteż wykształcenie jest podstawowe. To dla mnie durny wynalazek to wykształcenie gimnazjalne bo jego zakres nie wykracza poza dawne podstawowe.
@Niestosowny: Chłopak może iść gdzieś na prostą produkcje czy innej fizycznej pracy. Post napisany lepiej niż u tysięcy ludzi z wyższej szkoły robienia hałasu, nawet jeśli mamy przyjąć czarny scenariusz, że sam nie ogarnął tego posta, to chociaż poprosił kogoś o ogarnięcie przecinków. To się ceni, co więcej, nie tłumaczy się, że miał hore cokolwiek, tylko konkretnie pisze i nie bajeruje.