Wpis z mikrobloga

Gdybym był chadem v6 - pasta o szarej myszce 5.0 (jak ktoś śledzi dokładnie moje pasty to v5 nie było na wypoku bo jak kończyłem pisać to nagle mi stronę odświeżyło). Na potrzeby tej pasty został wygenerowany chad Adrian 187cm. Pasta inspirowana 2 różowymi z #gimbaza przy mojej #licbaza - stacey Paulina i szara myszka Weronika.
Weronika była najlepszą uczennicą w klasie, miała średnią ponad 5.0, ambitne plany na przyszłość. Była spokojna, wycofana, była introwertyczką, zero nałogów, posłuszna rodzicom, z dobrego domu. Przyjaźniła się ze stacey z klasy o imieniu Paulina. Mimo młodego wieku (lat 15) była już dwukrotnie bolcowana. Szara myszka Weronika często zwierzała się swojej przyjaciółce karynie że brakuje jej tego czegoś w życiu, jej codzienność to tylko nauka. Stacey Paulina wielokrotnie mówiła, że w życiu trzeba się naszaleć, a szczególnie w młodości, żeby na starość było co wspominać - dlatego w wieku 15 lat już dwukrotnie zasiadała na bolcu chada. Pewnego dnia miesiąca października (a był to piątek) po trudnym sprawdzianie z fizyki Paulina zaproponowała szarej myszce Weronice aby po lekcjach zabrała się z nią na domówkę u jej znajomego. Weronika w końcu posłuchała rad swojej przyjaciółki i zabrała się z nią. Podczas gdy Paulina skakała już po trzecim bolcu, Weronika poznała atrakcyjnego, wysokiego (187cm), z kwadratową szczęką... no po prostu idealnego - CHADA ADRIANA. Spotykali się kilka razy jeszcze później, aż w końcu stali się parą. Po 3 miesiącach związku miał miejsce SEKS i 15-letnia szara myszka straciła dziewictwo, a jej wnętrze zostało precyzyjnie wydrążone i zalane przez chada Adriana. Po transformacji z dziewczynki w kobietę już nie szara myszka a stacey Weronika zmieniła całkowicie swój outfit, styl, każdego dnia przychodziła do gimbazy w makijażu a na jej facebooku z 200 znajomych nagle zrobiło się 1000. To dzięki statusowi związku z chadem i licznym sesjom fotograficznym. Również fejm na instagramie i snapie się zgadzał. A co było później z nią chadem no i z jej przyjaciółką stacey też? To już wszyscy wiemy najlepiej! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pasta #tfwnogf #szaramyszkadlaanonka
  • 4
  • Odpowiedz