Wpis z mikrobloga

Taka scena z klubu, przyjechali do mnie kuzyni przed ślubem w rodzinie z innego rejonu Polski. Mieszkają na wsi, dobre chłopaki, jeden prowadzi gospodarstwo po ojcu, drugi skończył studia na UW i pracuje w marketingu, trzeci też sobie radzi. Do rany przyłóż. I było, że no to idziemy się zabawić. I wbijają na parkiet, ja oczywiście wiedziałem jak będzie i siedziałem przy stoliku pijąc piwo. Było tam sporo loszek, które tańczyły tylko ze sobą. No to moi kuzyni próbują się do nic przysunąc, żeby zatańczyć, ilekroć próbują to one sie odsuwają od nich i tańczą ze sobą. Na wsi to jest naturalne - dziewczyna tańczy z chłopakiem, a w mieście? W mieście jakieś antyludzkie zachowania, jak w chlewie obsranym gównem. Dziewczyny pląsają ze sobą tak jakby #!$%@? były lesbijkami, a jak chłopak chce normalnie wziąć za rękę i do tańca jak na wsi to się odsuwają. Ja #!$%@?ę, śmiałem się widząc tę scenę, chłopaki nie wiedzieli o co chodzi i dlaczego one się tak zachowują. Szkoda mi ich było.
#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #gownowpis #heheszki
  • 12
@grim_fandango: miały im obciagnac na tym parkiecie bo to dobre chlopaki i sobie radza? czy co? pewnie krzywe ryje maja, wiec loszki nie byly zainteresowane

czesto wysmiewam #!$%@? kobiet o facetach, ale twoj post juz pobil wszystko, typiary po prostu nie chcialy sie macac z jakimis brzydalami, a ty wymyslasz teorie o antyludzkich zachowaniach xD gnije