Wpis z mikrobloga

Drogie sfrustrowane prawaczki, polecam przyjąć do wiadomości, że kobiety nie są waszą własnością i mogą utrzymywać relacje seksualne z kimkolwiek zechcą niezależnie od pochodzenia etnicznego tej osoby. Krytykując je za to, reprezentujecie tylko i wyłącznie rasizm oraz mizoginizm, a doszukując się w tym planu zniszczenia białej rasy, robicie z siebie dodatkowo paranoików.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
  • 7
@liberalnysernik: Jak najbardziej kolego, jeśli mowa o dwóch dorosłych ludziach to mają prawo stosować jakiekolwiek kryteria w sprawie doboru seksualnych partnerów i nikogo nie powinno interesować czy chcesz żyć z polką, cycatą azjatką czy murzynką. Żaden z tych wyborów nie jest bardziej lub mniej właściwy czy bardziej lub mniej moralny, to tylko nasze preferencje i mamy do nich pełne prawo. Więc każda inżynieria społeczne jest nie moralna np zmienianie algorytmów aplikacji
@Cantrustme

prawacy nie są za ograniczaniem indywidualnej


Dobre żarty xD Nie ma większych zamordystów niż prawaki.

Są natomiast za kształtowaniem postaw za pomocą społecznej aprobaty/dezaprobaty. W ramach wyrażania wolnej opinii. (Co odbieracie jako opresję).


Ja właśnie wyraziłem wolną opinię, że patrzenie na ludzi przez pryzmat koloru skóry jest niegodne cywilizowanego człowieka, a ja ludzie to robiący to prymitywy. O co więc chodzi?

@LegionPL Przecież pokazywanie związków miedzyrasowych (odnoszę się do reklam, itp.,
Drogi lewaku,

prawacy nie są za ograniczaniem indywidualnej wolności człowieka. Są natomiast za kształtowaniem postaw za pomocą społecznej aprobaty/dezaprobaty. W ramach wyrażania wolnej opinii. (Co odbieracie jako opresję).


@Cantrustme: Aha, to zajebista wolność - kobieta może przespać się z kimkolwiek zechce, ale musi się przy tym liczyć ze społecznym linczem xDD
@waro: Społeczeństwo polega na tym, że wyznacza granice dla swoich członków, poprzez dyskryminację wobec niektórych zachowań. To tworzy spójność grupy. Jeżeli nie ma tego społecznego formatowania - nie ma społeczeństwa. Jest tylko "zatomizowana" grupa niezależnych jednostek bez powiązań.

mogą utrzymywać relacje seksualne z kimkolwiek zechcą niezależnie od pochodzenia etnicznego tej osoby.


@liberalnysernik: Dokładnie, mogą to też robić zgodnie z tym co sugerujesz - niezależnie od wieku swojego i tej osoby, ale o tym już zapomniałeś napisać.