Wpis z mikrobloga

Mirki znacie kogoś kto wystawi zaświadczenie o odbyciu miesięcznych praktyk do #studbaza
Chodzi o kierunek #informatyka. Zapłacę jak za zboże :) Nie zamierzam robić za półdarmo albo za darmo u jakiegoś janusza, pracuję na etacie, ale nie w branży i zarabiam o wiele więcej niż początkujący programista albo jakiś zakładowy informatyk i nie mogę sobie teraz pozwolić na przerwę. Najlepiej z #lodz ale jak trzeba będzie to mogę pojechać nawet daleko. Priv
  • 13
miesięcznych praktyk do #studbaza


@nieocenzurowany88: czemu tylko miesiąc? Standardem jest chyba dwa,

a twoj pracodawca czemu nie moze zrobic ci przyslugi?


@r4do5: napisał, że:

pracuję na etacie, ale nie w branży


@nieocenzurowany88: czyli nawet jakby chciał to by nie mógł, bo inna branża.

bo to międzynarodowe korpo zatrudniające kilka tysięcy ludzi więc coś takiego nie przejdzie.


@nieocenzurowany88: to w końcu jaki jest powód? Że inna branża czy że
na PŁ normalnie honorują umowę o pracę


@nathaliekill: i bez żadnych dodatkowych papierów? A jeśli firma, która w ogóle nie zgadza się z branżą? Myślę, że tutaj jest problem.

Tak to każdy by się zatrudnił na magazynie albo zbiorze truskawek i chciałby mieć zaliczone praktyki na informatyce, bo "hej, mam umowę o pracę".

Problemu pewnie nie ma, gdy praca w zawodzie.
@mk321: łatwiej byłoby jakbyś napisał jaka firma i jakie stanowisko, bo możemy sobie gdybać. Firma nie musi być stricte informatyczna liczy się stanowisko. U mnie o ile pamiętam przechodziło coś w rodzaju technik informatyk/administrator w firmie, czyli koleś który ogarnia paniom Halinkom komputery w firmie.