Wpis z mikrobloga

@kamyczeq: o widzę, że kolega zapomniał, jaką wspaniałą pacyfistką była i jest Hilaria Clintonowa :D
Wojny zaczynają mężczyźni tylko i wyłącznie dlatego, że lepiej sobie radzą ze zdobywaniem władzy od kobiet. W kwestii agresji itd., kobiety wcale nie wypadają pozytywnie.

@gustowny_dzikus: kobiety nie popełniają samobójstw, tylko podejmują "próby samobójcze". To duża różnica, bo w tych próbach wcale nie o śmierć chodzi, a o atencję. Martwa atencji nie uzyska,
  • Odpowiedz
@kamyczeq:

ogólnie śmieszne jest to licytowanie się kto ma w życiu najgorzej


LOL, no wlasnie smieszne jest licytowanie. Tylko zauwaz kto ta licytacje robi - czy widzialas jakies artykuly o tym jak zle jest facetom? A ike jest takich o tym jak zle jest kobietom? xD
No wlasnie - to nawiedzone feministki maja synfrom oblezonej twierdzy i kreuja licytacje jak to one maja gorzej.
Oszolomstwo
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Oczywiście, jak wczytasz się w mój post to zobaczysz, że pisałem o próbach popełnienia samobójstwa. Dla uwagi, która nazywasz atencją. Pewnie tak, ale to tylko zwiększa dramatyzm, bo chcą jeszcze żyć, ale nie potrafią. Albo nie mają tyle siły (głównie psychicznej) żeby odebrać sobie życie. Jak sobie palniesz w łeb to nie jesteś nieszczęśliwy. Jak połamiesz się skacząc z dachu to tak.
Nie rozumiem tego negatywnego nastawienia w stosunku
  • Odpowiedz
@zlote-golabki-winiego: @zlote-golabki-winiego: Szkoda , że nie widziliście póżniejsze komentarze i "argumenty " tych lasek :

okej a masz informacje ilu ojców sądownie walczy o te dzieci? Bo ja osobiście nie znam ANI JEDNEGO PRZYPADKU..


dane statystyczne... znasz to- wychodząc z psem na spacer statystycznie mamy po 3 nogi? Xd J....

xD
  • Odpowiedz
ogólnie śmieszne jest to licytowanie się kto ma w życiu najgorzej


@kamyczeq: Zgoda, tylko że problem jest w tym że to kobiety tę licytację wygrywają, i to na skalę cywilizacyjną. Skoro tak piszesz to zgaduję że nie jesteś tego świadom, wiec zdziwiłbyś się jak wiele osób, szczególnie na zachodzie jest przekonanych że nasza cywilizacja to fundamentalnie tyraniczny patriarchat polegający na dominacji kobiet przez mężczyzn, więc może uświadamianie ludzi jak jest
  • Odpowiedz
Chyba logiczne, że kobiety nie giną tak często w pracy, bo nie wykonują prac fizycznych (bo chyba zauważyliście, że kobiety są dużo słabsze fizycznie, czy nie?)

Również logiczne, że faceci giną w konfliktach zbrojnych dokładnie z tego samego powodu. I wywołują je ponieważ natura obdarzyła ich wyższym poziomem testosteronu przez co są dużo bardziej skłonni do przemocy niż kobiety?


@kamyczeq: Logiczne jest też, że mniej zarabiają, skoro nie chcą brać na siebie ciężkich prac.

zgadzam się z tobą. To samo z bezdomnoscią, mezyczyzni są bardziej skonni do ryzyka i to się tyczy też uzależnień, więc potem znajdują się
  • Odpowiedz
Mężczyźni przodują w prawie każdym rankingu - zarówno negatywnym jak i pozytywnym. Mam wrażenie, że wśród nich jest więcej osób nieprzeciętnych - zarówno w tą dobrą jak i złą stronę. Więcej tęgich umysłów, ludzi potężnego sukcesu ale i więcej debili spod bloku, alkoholików czy beta-orbiterów.
  • Odpowiedz