Wpis z mikrobloga

@wyoming: Niech no zgadnę: z 20 kg nadwagi i zakochana w jakimś Bradzie Pitcie, który ma ją w dupie? Bo inaczej sobie nie wyobrażam kobiety, która pochwala g---t.
  • Odpowiedz
@kamyczeq: co za bzdurny argument xD jakaś wąska grupa starych facetów która pociąga za sznurki wywołuje wojnę to ty idź młody chłopaki który jeszcze nie wie jak życie za bardzo działa ginąc na wojnie xD jakby wojny wywoływała kobieta i wysłała cię na wojnę, która masz w dupie i nawet nie wiesz o co chodzi żeby zginąć za coś co cię jie inwtersuje tez wszystko byłoby dobrze?

Pamiętajcie beciaki, jest
  • Odpowiedz
@Stregaa Moja dziewczyna wszędzie chodzi z gazem pieprzowym, bo nie zawsze mam możliwość ja odprowadzić do domu. Miała kilka razy sytuację, że ktos ja macał, dotykał na ulicy za każdym razem była sama, a obcy ludzie w ogole nie reagują na to.
  • Odpowiedz
@walezy dobra, ale serio musisz sprowadzać i obrażać nasza płeć do poziomu zwierząt? Bo według ciebie faceci to bezmozgie małpy, co nie są w stanie opanować kutasa i jak widzą ładną dziewczyne to muszą ja przeruchać. Niby atakujesz kobiety, a obrażasz facetów XD
  • Odpowiedz
@walezy: ale wiesz, że 80% gwałcicieli to osoby znane ofierze? Najczęściej atakowane są kobiety wyglądające na ofiary, wystraszone i skromne. Kobieta wyglądająca wyzywająco nie sprawia takiego wrażenia i baaardzo rzadko jest gwałcona. Już nie mówiąc o tym, że umawianie się na s--s nijak się ma do zostania zgwałconym, przecież nie o to w tym chodzi.

Tak więc twoje argument są fałszywe, bo to pewne siebie, otwarte na mężczyzn panie są
  • Odpowiedz