Wpis z mikrobloga

@zlote-golabki-winiego: dalej popierajcie prawice i chorą wizję męskości, to mniej facetów pozdycha xD Typ to na 100% typowy prawak, co pierwszy pójdzie się zabijać, bo ktoś im kraik obraził. Jak ktoś jest wystarczająco tępy, by być prawakiem i (nawet gorzej) dać się wykorzystać wojskowym pałom, to zasługuje, żeby go ktoś zastrzelił
  • Odpowiedz
@niochland: byłoby super, gdyby to była prawda. ja jestem kobietą i leczę się od kilku lat na depresję, nigdy nie doświadczyłam nic z tego, co opisujesz. ani w realu, ani w żadnym miejscu w internecie
  • Odpowiedz
@zlote-golabki-winiego:
"ma paranoję że każdy chce jazgwałcić"

Jaką paranoję, przecież faceci ciągle gwałcą. Czy może od euroweeku już zmieniła się narracja i facet koło czegokolwiek niebędącego facetem to już nie gwałciciel z automatu?
  • Odpowiedz
@zlote-golabki-winiego: Niby tak ale z tymi samobójstwami to argument nietrafiony. Bo kobiety popełniają ich więcej i to sporo więcej (to znaczy prób samobójczych) tylko są w tym dużo mniej skuteczne. A jak ktoś zginie to już nie cierpi. A taka słaba kobieta, która próbuje się zabić po raz 5 to kolorowego życia nie wiedzie.

Ogólnie to takie porównywanie płci i w ogóle kto ma gorzej (czy lepiej mieć zdrowie psychiczne,
  • Odpowiedz
#!$%@? złoto, do tej listy można dorzucić masę więcej takich danych, np. Ile razy więcej państwo przeznacza na badanie chorób damskich, a męskich i tak dalej.

Z faceta robi się powoli gowno, teraz nawet spojrzeć dziewczynie w dekolt jak ma cycki wyeksponowane to jest niebezpiecznie bo molestowanie xD

BTW moja dawna kolezanka zaliła mi się, że na siłkę nie może chodzić bo wszyscy ja rozbierali wzrokiem i czuła się molestowana. Szkoda tylko,
  • Odpowiedz
Wczoraj ten gówniany artykuł wrzuciła na fb moja znajoma i przeczytawszy go dałem reakcje "ha ha". Jak zareagowala? Usunęła mnie ze znajomych, czym wyświadczyła mi wielką przysługę, tępa dzida.
  • Odpowiedz