Wpis z mikrobloga

DLA ODMIANY PYSCHODELICZNA WSTAWKA ZAMIAST OPIATOWYCH DEGENERATOW . ( )

Zapraszam na mini TripRaport po Grzybach :

Dawka : 3,5mg suszonych
Wiek : 21
Doswiadczenie : MJ , MDMA , Galka muszkatulowa , DXM , DMT , LSD , AL-LAD Benzydamina
S&S : grudniowa noc w domku , lekka ekscytacja

Zjadam 7 kapsulek , popijam je szklanka wody i rozpoczynam medytacje . Dym kadzidla i blask lampek wypelnia mroki pokoju oswietlonego jedynie monitorem .
Na efekty trzeba czekac 1,5 godziny w miedzyczasie ogladam artworki i nastrajam sie na doswiadczenie .
Kiedy tekst zaczyna falowac jak pismo pokemonow w 2009 a w glowie czuje sie "dziwnosc" to znak , ze jazde czas zaczac .
Kazdy fragment mojego ciala OZYWA , doslownie czuje jak wnetrznosci sobie plywaja , zeby sa takie wapienne , galki roluja sie wesolo po oczodolach . Jest bardzo organicznie .
Potem nastepuje chwila konsternacji , niepokoj . Czuje chlod pomimo 20 stopni i wskakuje pod kolderke ze sluchawkami .

WKROCZYLES DO NIEWLASCIWEGO LASU , MOTHERFUCKER ! Mowi duch grzyba . Pokoj zmienia barwy i ksztalty , kurczy sie , zeby po sekundzie napeczniec jak ropucha .

Czuje strach i osaczenie jak zagubiony podroznik w ciemnym lesie ale nie #!$%@? portek i jade dalej .
Miejsce strachu zajmuje EUFORIA . Absolutna . Jest pieknie , zaczynam sie opetanczo smiac bez powodu i lece po paczke chipsow .

Pozniej zaczynam sie czuc na maxa pierwotnie , zwierzeco . Liczy sie cieplo i posilek . Wszystko poza moja bezpieczna kolderka na mnie czycha . Prastare bezimienne zlo .

Na suficie pojawiaja sie sie dziwne , szmanskie symbole i plemienne znaki zeby zaraz potem ustapic miejsca gwiazdom i zorzom .

Podsumowanie : grzyby to wspaniala tryptaminowa jazda ale bez trzymanki i tylko dla doswiadczonych . Jest piekna i niebezpieczna zarazem .

#narkotykizawszespoko #psychodeliki #grzyby #tr
Pobierz BlotnaBabeczqa - DLA ODMIANY PYSCHODELICZNA WSTAWKA ZAMIAST OPIATOWYCH DEGENERATOW . ...
źródło: comment_zcmjTqdBVb1qlw27x9hSRCNh0c77xZ6o.jpg
  • 7