Wpis z mikrobloga

Od 6 sierpnia do 15 grudnia nie uprawiałem seksu ani nie masturbowałem sie. Jednakże dziewczyna 15 grudnia zrobiła mi handjoba, tylko tak jestem w stanie sie bardziej nakręcić. Oral ani penetracja nie działają na mnie. Troche zaluje ze w ogole doszło do handjoba, lepiej sie czułem bez ejakulacji, mam nadzieje ze szybko dojdę do energiczności, bo poczułem ze nawet jeden spust powoduje to ze kolejnego dnia jestem zamulony za sprawa prolaktyny. Do p---o nie wracam bo wiem, ze wpedzilbym siebie w zamknięte kolo, aczkolwiek wiem ze s-x-kamerki i p---o filmy pobudziłyby moje receptory. Zatem wiem ze jeszcze mózg sie nie zregenerował. Przyznam ze chociaż od 6 sierpnia nie miałem ejakulacji to dopiero w koncu pazdziernika odstąpiłem ogladanie s-x-kamerek #nofapchallenge
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emanuelson95
@pijekubusplay a ja mam takie inne pytanie, bo OP pisze że po kilku miesiącach miał jeden o----m no i poczuł jak spadło wszystko chemiczne w jego organizmie powiedzmy ile 30-40 procent?
Czyli co. To się kiedyś kończy? Kiedyś za ileś miesięcy za sprawą tego 1 orgazmu nie zaliczy zamulenia?
Bo jeśli nigdy się nie kończy, to jaki jest sens robienia odwyku którego celem jest zrebootowanie mózgu, skoro zamulenia i
  • Odpowiedz
@nowylogin234: OP nie przeszedł calego odwyku od p---o bo oglądał s-x-kamerki więc nie ma mowy o całkowitym reeboocie. Dlatego od zawsze powtarzam, nofap to nie oglądanie p---o i gołych bab na ekranie a nie nie walenie
konia.
Po orgaźmie zawsze jest zamuła bo prolaktyna i te sprawy. Ale co innego jeśli jest to u normalnego człowieka, a inaczej u osoby uzależnionej.
  • Odpowiedz