Wpis z mikrobloga

@KrojonyAnanas

W odpowiedzi do [TEGO](https://www.wykop.pl/wpis/37501817/o-ty-#!$%@?-nie-usuneles-usuwaj-i-to-od-razu-klamco/) wpisu.

Byłem na skraju wyczerpania psychicznego. Szkalowany jako zielonka. Ciągle słyszałem usuń konto, kusuń onto i to w różnych wariacjach. Miałem tego dość, a kielich goryczy podał mi jakiś tam owoc. Nie wiecie jak bardzo słowa potrafią ranić. Nie liczono się z moim zdaniem, mimo tego jak uargumentowane by nie było. Miałem dość bycia pośmiewiskiem. Wszedłem w ustawienia i przeczytałem drobny druczek na samym dole strony. Jest i ono - słynne usunięcie konta. WW. użytkownik popchnął mnie do tego, żeby to zrobić. Kliknąłem przycisk i ze łzami w oczach odwiedziłem swoją skrzynkę mail'ową. Patrząc na ten jedyny, niepowtarzalny mail - przypomniałem sobie wspólne 4 tygodnie spędzone na vikop.ru. Masę wzlotów, masę upadków i to mimo tak małego stażu. Pierwsze przyjaźnie. Drogi Ananasie, masz Ty w ogóle rozum i godność człowieka? Przez Ciebie pozbawiłem się tego wszystkiego, na co tak ciężko pracowałem. Otworzyłem mail'a i bez wahania chciałem kliknąć na URL. Mój instynkt podpowiedział mi jednak inaczej, powiedział mi: Air, przeczytaj treść. Zastanów się. To, że nie masz tak długiego stażu na tej karuzeli sami wiecie czego jeszcze niczego nie znaczy. Zrobiłem to i oczom ukazała się niżej przedstawiona treść.

Sam Michaił, cały na biało @m__b - po prostu spójrzcie na ten nick. Moje życie nabrało rumieńców, zostałem wyleczony z depresji, schizofrenii i dysmózgii w jednej chwili. Wszystko obróciło się o 360 stopni. Teraz wiem, że dla niektórych znaczę więcej niż tylko kolor zieleni.

To wszystko dzięki Wam, drodzy "koledzy". Jestem tylko głosem samotnych zielonek. Pamiętajcie nowi, że zawsze
będę stał za Wami murem i Was wspierał.





#pasta #wenasieskonczyla #4tehlulz #heheszki
A.....r - @KrojonyAnanas 

W odpowiedzi do TEGO wpisu.

Byłem na skraju wyczerpan...

źródło: comment_D7b5UvnCZjGNSB7xqbMWoeprTdcmjQ7p.jpg

Pobierz
  • 7
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AirPar: Powiem tak: sam założyłem tu konto kilka dni temu i nikt mi jakoś problemów nie robi, wystarczy nie wypisywać głupot. Przypominam też, że jesteśmy w internecie, jak cię coś denerwuje to się wyloguj, odsapnij itd. XD