Wpis z mikrobloga

Hej, wybiła 20sta więc tak jak obiecaliśmy wyniki rozdajo z tego wpisu wygrywają 2 osoby (drugi otulacz losowy ale równie piekny co pierwszy:P), chciałem namówić dziewczynę, że jak tyle plusów to może 3 osoby ale dziewczyna nieugięta i powiedziała że przez Was jej urlop polegał na szyciu i szyciu bo jednocześnie chce podziękować tym osobom co kupiły otulacz na Allegro. Jak gdzieś taśmą było źle poklejone to sorry ale taśmen ze mnie słaby :D
Na pewno będę namawiał dziewczyne by częściej robiła takie coś bo widzę że jest zainteresowanie :) także generalnie jeszcze raz dziękuje za tak duży odzew :)
Losowanie wygrywają według strony mirkolos.pl bo mikrorandom nie chce mi działać @Depcio a drugą osobą to nie wiem.. mirkolos nie pozwala losować z tego samego wpisu drugi raz a mikrorandom nie działa, może trzeba trochę odczekać ktoś wie?
Wołam plusujących bo ostatnio mi się nie udało :)
Pic rel z wynikiem poniżej.
Edit: nie mogę wołać z wpisu które jest z tagiem rozdajo no i też sorry za tagi :(
#wynikikonkursu #rozdajo #handmade
Sonay - Hej, wybiła 20sta więc tak jak obiecaliśmy wyniki rozdajo z tego wpisu wygryw...

źródło: comment_3RPETdh428SzgN2C8Hq1wD85HvOCzaxo.jpg

Pobierz
  • 10
@Phillippus: Pisałem do twórcy mirkolow.pw jak mogę ponownie zrobić losowanie z danego wpisu ale nie odpisał :( a nie chce czekać za długo bo zależy mi by nagrody doszły przed świętami. Jak nie odpisze do jutra to odezwę się na PW :)