Wpis z mikrobloga

Udało mi się usunąć miui 10 i powiem tak - xiaomi to nie telefon - xiaomi to styl życia - wszystkie fora przejęte przez Kumarów i Pajeetów, w kwiatach, z mnóstwem emotikon z lat 90. W tutorialach na youtubie pakistańskie disco i obsługa menu 1 cm paznokciami. Robienie roota na #xiaomi to wejście w uniwersum kriszny i ganeszy, aż czuć zapach kadzideł podczas kazdego bootowania. W windowsie co chwila piękne czerwone ostrzeżenia. Dzięki pan Sekypapa1987!

https://en.miui.com/thread-4868884-1-1.html
https://www.youtube.com/watch?v=F6rCx9kDvCY
#android #chinskiecuda
ewolucja_myszowatych - Udało mi się usunąć miui 10 i powiem tak - xiaomi to nie telef...

źródło: comment_iL1YtlMFYmC46KNl31CRQaXjtl0MNDvr.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: 4 lata z xiaomi, dałem sobie spokój z tą marką mimo że nie psuło się to.
Miui to tania podróba iosa, a jako android bardzo ograniczona i nie do końca kompatybilna z zaletami najnowszych czystych Androidów. Ludzie dają się nabrać na częste aktualizacje które albo nic nie wnoszą, a często bywa że psują.
Na pewno aktualizacji MIUI nie można porównywać do aktualizacji androida które wnoszą dodatkowe funkcje.
  • Odpowiedz
@nocnazjawa: sami sobie go stworzyli odznaczeniami i musem nabicia postów żeby odblokować bootloader. Ludzie piszą +1 w wątkach do zdobycia odznaczenia, w wątkach o zapytanie żeby nabić posta, zakładają nowe wątki dla dodatkowych punktów.
To forum to dosłowny śmietnik - absolutne zero treści, a nawet jak pojawi się coś sensownego, to Pajeet musi to "zareklamować" i człowiek wchodzi w temat zawalony obrazkami, gdzie poszukiwanie głupiego linka do jakiegoś programu wymaga przekopania
  • Odpowiedz
@kanarex: @ewolucja_myszowatych: @orlando74: ba, nie tylko aktualizacje nic nie wnoszą, ale sam MIUI z siebie się psuł. Robiłem chyba z 3 flashe (miuipolska), bo przestawał mi działać czytnik linii papilarnych w dziwny sposób - rozpoznawał palec, ale od razu walił info że muszę narysować wzór.

Do tego zbugowane tapety blokady (teraz mam z Goodfona - dobra alternatywa), czy szumnie wprowadzony split screen (2 appki na ekranie), co zrobili po
  • Odpowiedz
@Antyradek: no #!$%@? rzeczywiście , przecież normalni ludzie nie chcą żeby ich telefon zaraz po wyjęciu z pudełka robił zdjęcia, dzwonił i działał w miarę płynnie, tylko najpierw instalują jakieś AOSP 9.0 by mati2003 żeby dało się go normalnie używać xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZbrodniarzWojenny: mam Mi6 od ponad roku i działa tak samo dobrze jak na początku (nic dziwnego bo ma bebechy jak Galaxy S8), a dałem za niego ledwo 1300 zł. Nic nie musiałem instalować, zmieniać itd. można mieć problemy gdy, że zestawiamy telefon za 600 zł z ajfonem za 3 koła.
  • Odpowiedz
@boguchstein: Ja tam nie rozumiem ich, kiedyś bawiłem się z romami w Samsungu S Advance, bo ogólnie była z nim katastrofa po 3ch latach w kulturze pracy. Byłem zmuszony do tego, żeby go w jakkolwiek sposób przyspieszyć. To co przerobiłem przez okres zabawy z modyfikowaniem tej komórki to moje i wiem jedno NIKOMU nie życzę takiej zabawy. Chyba, że na tyle jesteś obeznany i sam piszesz te OSy.
Teraz mam Redmi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegypius: Nigdy nie trzeba było nabijać postów, żeby odblokować bootloader. Co nie zmienia faktu, że ich forum to śmietnik.
@Atexor: Miałeś problemy z czytnikiem linii papilarnych i nie sprawdzałeś jak to wygląda na oficjalnym oprogramowaniu?
  • Odpowiedz