Wpis z mikrobloga

#szukamfilmy #szukamserialu #szukam #mirkipomocy #szukamfilmu
Witam,
Z góry przepraszam za małą ilośc informacji i chaotyczne myśli.
Generalnie pamietam jedną scenę:

Chłopiec podchodzi do dziewczyny i wręcza jej jakieś zwiniątko/pakunek. On jest święcie przekonany, że jak dziewczyna zobaczy co tam jest, to rzuci mu się w ramiona, zakochają się w sobie, bla bla bla. Tymczasem ona to odwija, nie widać co tam jest (scena jest w oddali, chłopiec po lewej, dziewczyna po prawej), i dziewczyna zaczyna płakać, krzyczeć na chłopca (w tle słychać tylko muzykę, nie słychać słów dziewczyny). W skrócie: kompletnie odwrotna reakcja do tego, co chłopiec przypuszczał.

Opis u góry, to pewniak. Mam jeszcze strzępy jakichś chaotycznych myśli, powiązań i skojarzeń, które mogą pomóc, ale z góry uprzedzam, że to mogą być fałszywe tropy, które mój mózg wytworzył od tak.

- chłopiec jest przegrywem (to co wręczył dziewczynie wygląda jak ostatnia deska ratunku dla niego)
- Możliwe, że to polska produkcja z lat 70/80
- Możliwe, że chłopiec nosił okulary
- Najprawdopodobnie po tej scenie chłopiec popełnia samobójstwo (ale tego jestem pewny tak na 5-10%)
- Możliwe, że scena dzieje się w zatłoczonym miejscu

Najgorsze jest jednak to, że nawet jak podacie jakiś tytuł, to i tak pewnie nie skojarzę. Jednak będę próbował znaleźć wtedy w podanym filmie tę scenę.