Wpis z mikrobloga

@Kismeth: no masz w 100 % rację. Ale to najpierw by trzeba wywalić w kosmos obecny rząd i nie dopuścić do władzy obecnej opozycji. (tak, myślę nieszablonowo i mimo że euroweek to dla mnie urojenia konserw, to jednocześnie totalsi z obecnej opozycji są dla mnie nie lepsi)
@Rookie34: jak można mówić o asymilacji z polakami, skoro prowadzisz z nimi jakieś polityczne wojenki. Zresztą ja uważam, że dumny polak nie powinien się bać kilku tysięcy obcokrajowców co w skali całego społeczeństwa nie stanowiłoby nawet promila. Ty się tej garstki osób boisz więc z automatu nie można Cię nazwać polakiem tylko tchórzem.
@przemek89x nie da się asymilować tych grup.
A odpowiadając po co w Polsce Polacy...
Bo tutaj żyli od wieków, tworzyli ta Polskę. Budowali ten kawałek ziemii.
Dlaczego teraz ma przyjść tutaj ktoś kto nie związany z narodem ma czerpać z tego korzyści?
Niech mieszka i pracuje ale niech zawsze ma na uwadze że tutaj obowiązują polskie tradycje polska historia oraz polskie prawo.
Lepiej rozdmuchać #euroweek choćby przy cieniu podejrzeń i dmuchać na zimne niż pozwolić na to aby w kraju działały potem takie gangi jak w Wielkiej Brytanii gdzie hindusi i muzułmanie gwałcili dziesiątki kobiet w tym dziewczynek.


@Holenderski_Ser: szkoda że to rozdmuchanie odbyło się kosztem dzieci. Tak to niestety jest z fanatykami, po trupach do swoich urojonych celów. Bo kto o zdrowych zmysłach udostępnia zdjęcia osób które uważa za ofiary pedofilii?