Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Postanowiłem dać szansę samotnym madkom i uwierzyć w teorie które głoszą na wykopie #rozowepaski jakoby #madki szukały odpowiedniego faceta a nie jedynie betabankomatu

Jestem aktualnie po związku z panną nr 3 i znów wszystko potoczyło się tak samo.

Match-> kilka randek -> ruchanie i w tym momencie pojawia się tekst hehe mam dziecko

Mówię ok, to nie koniec świata. Zawsze w tym momencie następuje zapoznanie z gowniakiem (polecam być miłym dla dzieciaka kupcie jakiś fajny prezent to laska z chęcią popuścić wam szpary z resztą odsyłam do mojego poradnika jak wydymać samotną matkę [https://www.wykop.pl/wpis/36773945](https://www.wykop.pl/wpis/36773945)) a że dziewczyny były fajne to nie zrywałem tych znajomości nie jestem jakimś #!$%@? któremu przeszkadzają dzieci.

Po ok 4 miesiącach dochodzimy do momentu w którym laska pyta jakie mam plany na przyszłość i czy traktuje ją poważnie.

Mówię jasne podobasz mi się

Ona: to super bo bałam się że nie będziesz w stanie zaakceptować mojego misia (dziecior)

Kochanie przecież to twoje dziecko nie jestem jakimś socjopatom który związał by się z tobą pod warunkiem że oddasz dziecko do przytułku luzik dzieci są ważne i należy brać odpowiedzialność za własne potomstwo masz naprawdę wspaniała córkę/syna i gdybyśmy zamieszkali razem po prostu nie dokładał bym się na jego/jej utrzymanie bo to twoja odpowiedzialność

I tu odkręca się jakiś niewidzialny bezpiecznik i różowym #!$%@? że jak to chcesz być rodzina ale nie płacić na utrzymanie dziecka Hur dur jesteś jakiś #!$%@? co z ciebie za facet

Czemu kobiety nie potrafią brać odpowiedzialności za własne życie i oczekują pomocy od innych? Dlaczego miałbym dawać hajs na cudze dziecko? Nie wystarcza to że bym je tolerował i dawał czasami jakiś prezent?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #madki #dzieci
  • 5
@kraggthegrimm: Co co znaczy wiedział jak to się skończy? Imho warunki dość uczciwie, jakby on miał swoje dzieci to by odwalała motyw jak aktualna żona Zamachowskiego, że głoduje bo musi jego dzieci utrzymywać i ple ple ple

Przyszło do poważnej rozmowy to się człowiek ustosukował. Równie dobrze ona przed seksem mogła zapytać, no bo mogła wiedzieć jak to się skończy - a mu nawet o dziecku nie powiedziała. Także niezła hipokryzja