Wpis z mikrobloga

Afera #euroweek uświadomiła mi, że pomimo wielu zapewnień tag #przegryw czy #p0lka to nie tylko śmieszki i trolle, ale osoby szczerze nienawidzące kobiet. Musi Wam coś leciutko zgrzytać pod kopułą, że atakujecie potencjalne ofiary, nastolatki na burzy hormonów, które często w tym wieku mają jeszcze kiełbie we łbie. Pamiętajcie, że #mizoginia nadaje się pod terapię, możecie sobie pomóc (i innym).
  • 106
@restecp: ale z tego co mówisz wynika, że one lecą tylko na wygląd, bo tamci goście odwalają jakiś cringe i nawet one ich dobrze nie kumają, a przy kimś z własnego podwórka jaki by nie był tak się nie zachowują. chcesz mi powiedzieć, że te oblechy być może mają również fajny charakter?
@shouldicare: No a skąd wiesz, że nie mają fajnych charakterów? Wyglądają na pozytywnych gości, uśmiechnięci, robiący sobie żarty. Ja nie wiem o co chodzi, każdego ciągnie co czegoś czego nie ma na co dzień. Ja również jak bywałem w towarzystwie np. murzynek to zerkałem, bo zwyczajnie mi się podobały. To chyba kwestia genów, że podobają nam się osoby o innych cechach. Tak samo podobały mi się Koreanki czy Japonki, egzotyka panie.
@dioxyna: nie znam takich sytuacji, by jacyś gówniarze flirtowali ze starymi murzynkami lub arabkami. powszechna krytyka (gdyby była ona bardzo powszechna i trwałą) mogłaby spowodować, że tego typu zachowania byłyby uznawane za niewłaściwie a tak to przez takich obrońców mają one osoby chętne na tego typu zachowania jakiś punkt oparcia, zaczepienia, otwartą furtkę by śmiało tak postępować bo skoro są tacy, którzy bronią to znaczy, że tak można, z takiego założenia
@shouldicare: No ale nie wiesz tego, to tylko twoje przypuszczenia, może oni po prostu są mili, a może po prostu chcą się pokazać z dobrej strony. No przecież to logiczne, że każdy chce zaimponować drugiej osobie i robi tak żeby wypaść dobrze, a nie źle. To nie ich wina, że podobają się dziewczynom, jak również nie jest to wina dziewczyn, że podobają im się faceci o niepolskiej urodzie
@dioxyna: chlopie , ty serio jestes tak naiwny ? Tez tak myslalem jak ty. Generalnie kilka miesięcy temu, gdzieś w marcu sam poznałem dziewczynę w wieku 16 lat , ja mam 23 lata , wiem -troche duza roznica wieku ,no ale cóz-niby ma skonczone 15 lat.. Oczywiscie niektórym wydaje sie ze w takiej sutuacji to tylko taka młoda zawsze wychodzi pokrzywdzona z takiej relacji bo starszemu na jednym zalezy To uswiadomie
@dioxyna: to długi proces, ale gdyby naprawdę powszechnie utarło się, że tego typu zachowanie jest złe no to tak, to by wiele z tych dziewczyn zatrzymało w strachu przed byciem naznaczonym, w strachu przed kompromitacją, tak powinno być, ludzie powinni się wstydzić niewłaściwych kompromitujących zachowań. ja jak zrobię coś kompromitującego to przez tydzień mam ochotę chodzić bocznymi uliczkami i nie patrzeć w lustro a one robią coś czego powinny się wstydzić
@dioxyna: a tak przy okazji, ta afera nie uświadomiła Ci oprócz tego, że faktycznie są tutaj osoby które po prostu nienawidzą kobiet również tego, że Ci z tagu przegryw mają jednak nieco racji po ich stronie a te mityczne p0lki serio istnieją?
@dioxyna: myślę, że @Edenes może mieć na myśli to, że te dziewczynki które są jeszcze dziećmi mimo wszystko zdają sobie sprawę ze swojego postępowania, czym ono jest, jakie niesie konsekwencje, po prostu są świadome a mimo to wybierają jak wybierają.