Wpis z mikrobloga

Afera #euroweek uświadomiła mi, że pomimo wielu zapewnień tag #przegryw czy #p0lka to nie tylko śmieszki i trolle, ale osoby szczerze nienawidzące kobiet. Musi Wam coś leciutko zgrzytać pod kopułą, że atakujecie potencjalne ofiary, nastolatki na burzy hormonów, które często w tym wieku mają jeszcze kiełbie we łbie. Pamiętajcie, że #mizoginia nadaje się pod terapię, możecie sobie pomóc (i innym).
  • 106
@dioxyna: po prostu ten argument, że są młode i głupie jest nietrafiony, starsze a nie mające zbytnio możliwości kontaktu z tropikalnymi postępowałyby w takiej sytuacji w podobny sposób (tzn skala byłaby podobna)
@dioxyna: potencjalne ofiary ? Gdyby to były dzieciaki 11-13 to zgodzilbym się z tobą całkowicie. Tyle ze to są dziewczyny po 16-17 lat, byc moze 18 a więc wiek licealny.Dziewczyna w tym wieku, owszem , szaleją jej hormony ale na pewno jest swiadoma wielu rzeczy Wiesz, mam 23 lata, pamietam doskonale jakie były moje rówiesniczki z czasów liceum i jakie są studentki . Jesli myslisz ze taka przykladowo 16-nastka bedzie miała
@dioxyna: po prostu ten argument, że są młode i głupie jest nietrafiony, starsze a nie mające zbytnio możliwości kontaktu z tropikalnymi postępowałyby w takiej sytuacji w podobny sposób (tzn skala byłaby podobna)


@shouldicare: No i czego to dowodzi? Może po prostu wolą facetów o innej niż urodzie niz polska? Jak byłem w podstawówce to wszystkie kochały się w Enrique Iglesiasie i nikt nie płakał, ich sprawa co im się podoba,
@shouldicare: ignorujesz to w jaki sposób działa psychiki młodej dziewczyny wchodzącej w dorosły świat, bez doświadczenia, często bez wsparcia i rozmów z dorosłymi. Takie młode osóbki bardzo łatwo w sobie rozkochać, omamić, zafascynować, one dopiero w ten temat wchodzą.
@shouldicare: potwierdzam, że wygląd jest bardzo ważny, normalnie szok. Dla mnie też wygląd jest bardzo ważny w wyborze partnerki i w pierwszym odruchu tylko nim się kieruję, ma mi się podobać i mnie kręcić, to coś złego? Tak już działa ten świat, że wygląd i to jak się prezentujemy, jaki mamy status społeczny jest ważne. Jeśli dodatkowo mamy fajny charakter i osobowość to w ogóle super, bo robimy dobre pierwsze wrażenie