Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z dłuuuugo nie widzianymi dobrymi koleżankami (30+), które znam od czasów szczenięcych.
Kiedyś mogliśmy gadać o wszystkim, dziś zakres tematów już rozbieżny, bo co ja będę gadał o tym jakich to mają #!$%@? mężów, gówniakach, 500+ itd. Co gorsza, temat zszedł na popularny ostatnio Euroweek. I się zaczęło, że upadek, że inwazja ciapatych, że dzisiejsze gówniary to dno, że kiedyś nie do pomyślenia, jedna zaczęła cytować swojego misia, że kiedyś żołnierze wyklęci dbali o wychowanie i by na to nie pozwolili (:DDDD)

Nie dało się tego znieść na trzeźwo, więc popilim trochę. I po którymś głębszym wyszło szydło z worka, a nawet parę. Oj wyszło. Kumpele zaczęły się przerzucać opowieściami z czasów podstbazy i ich potajemnymi romansami z kucami z polibudy. Byłem o tyle w szoku, że znałem je wtedy bardzo dobrze (tak mi się przynajmniej wydawało), a nie miałem pojęcia o takich ekscesach, raczej (jak wszyscy) kręciły bekę z koleżanek które wcześnie zaczynały. W końcu usłyszałem oświadczenie, że jedna oddałaby wszystko, żeby za jej czasów był taki Euroweek i przyjechałby taki przystojny Emir czy inny Matheo, a nie jakiś pryszczaty Romek student I roku mechatroniki. I jeszcze wszystko na legalu, a nie ukrywanie się przed rodzicami, nauczycielami, księdzem i całym światem.

I tyle w temacie biednych pokrzywdzonych małolat, drodzy stulejarze i biali rycerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#euroweek #logikarozowychpaskow #logikastulejarzy
  • 9
@bolo1: Wiesz od zawsze tak to wyglądało jednak dawniej nie było gangów u którch podstaw jest child grooming. W całej aferze nie mówimy o molestowaniu w formie takiej jak np. pedofilia w kościele gdzie jest to robione wbrew woli dziewczynek, tylko o postępojącym powolnym zjednywaniu sobie owych dziewczyn które są z tego zadowolone bo okazał zainteresowanie ktoś starszy jeszcze w dodatku kasztanowy książę. Spójrz na gangi z UK. Działa to tak
@Ashot: czyli nie można rozmawiać z dziećmi i być dla nich dobrym kumplem, bo child grooming? Ty wiesz w ogóle jak poważne oskarżenia rzucasz w stronę organizatorów i tych wolontariuszy porównując ich do pedofilskich gangów z UK? Masz jakiekolwiek dowody?

w dodatku kasztanowy książę


Aaa, czyli to cię boli, wszystko jasne.
@restecp: Mam nie wspominać o kolorze skóry tak? Poza tym jedna z uczestniczek wspominała że "w tym roku kleją się do nas bardziej niż ostatnio" a czy przypadkiem CG nie polega na zyskiwaniu przychylności? Nie porównuje ich do gangu z UK tylko dałem przykład znanego nam zastosowania CG. Zareagowałbym tak samo uwaga nawet napisałbym tak samo gdyby opiekunami byli biali księża czy jakikowleik człowiek na świecie. Gwałt, molestowania czy CG przez
@Ashot: a ile ta uczestniczka miała lat? Napisała również „może dlatego, że teraz jesteśmy starsze”. Bo nie wiem czy wiesz ale w Polsce wiek zgody to 15 lat i zgodnie z prawem można uprawiać seks z osobami w tym wieku czy komuś się to podoba czy nie, więc może skupmy się na faktach i tym co budzi ewentualne wątpliwości prawne? Jeśli masz dowody, że ta dziewczynka miała mniej niż 15 lat