Wpis z mikrobloga

@Fighter_forGlory: to prawda bo polacy to najgorsze zera, w ogole wszyscy slowianie to zera i niewazne czy to ruski czy chorwat - nic nie osiagneli, nic nie umieja, nie wygladaja chociazby dopuszczajaco. A np z kazdym Arabem czy Murzynem ktorego spotkalem moglem pogadac po angielsku. Chociazby to a ile swiadczy o czlowieku
@szybki_zuk: Widziales by faceci na widok zagranicznych kobiet od razu sie im narzucali bez wzgledu na ich wyglad i fakt, ze sa w zwiazku? To sa dwie różne rzeczy. Polke wyslij na tydzien na wakacje z kolezankami gdziekolwiek poza Polske. Na 99% #!$%@?

Edit: W ogole od kiedy biali faceci lubia czarne baby? Nie znam ani jednego. Owszem spotykam sie z opiniami, ze Azjatki sa ladniejsze, ale miedzy opinia a ekstremalnym
O cholera, dodałem posta o 4:30, nie spodziewałem sie ze ktos przeczyta to nie tagowałem. Cake szczescie, ze nie musze sie o to martwic bo przegrywem nie jestem i nigdy nie byłem. Sory jesli kogos to tak zaswędziało, ze musiał mnie obrażać w komentarzach XD naprawde bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
@szybki_zuk: Na szczescie zyje w szczesliwym i udanym zwiazku więc nie musze sie martwić o konkurowanie z hebanowym księciem. A w odpowiedzi do Twojego poprzedniego komentarza - nie chodzi tutaj o to, ze łapią sie za kolorowych facetów, chodzi o powody dla ktorych to robią.
@szybki_zuk: Ja nie kumam jaki jest problem. To wszystko to jest prawda. Mnie to wali, nie mam zamiaru juz sie wiazac na stale, nigdy, wiec wali mnie to jakie sa. ONS forever. Z Polek sie smieja nawet zagranica. Sam tego widziałem tyle, ze zwyczajnie tu nie ma zadnej dyskusji. Wiekszosc lasek, z ktorymi sie zadawalem byla juz zajeta, to juz bylo alarmujace. Natomiast to co one potrafia wyprawiac w towarzystwie np
To wszystko to jest prawda.


@Gilbert_Prukwa: Twoje urojenia nie są prawdą.

Z Polek sie smieja nawet zagranica. Sam tego widziałem tyle, ze zwyczajnie tu nie ma zadnej dyskusji.


@Gilbert_Prukwa: No i idealnie pokazujesz czym jest efekt wyparcia. Gdybyś chciał udowodnić, że kobiety są idealny to byś brał tylko te przypadki gdzie kobiety zachowują się dobrze. Przy takim myśleniu możesz wszystko udowodnić xD Na tej samej zasadzie każdego człowieka możesz tak
@szybki_zuk: Mogłeś przeczytać mojego posta a nie tylko zobaczyć śmieszny obrazek ;( Napisałem, ze część kobiet ma takie upodobania, nie wszystkie. Wiem bo gdy trenowałem jeszcze sport drużynowy często sprowadzaliśmy "kolorowych" sportowców (ano tak, bo byli fizycznie zawsze lepsi od białych ;P ). Uczęszczali do klubów ktore są znane z egzotycznych gości i co wieczór wychodzili z inną kobietą którą bałamucili u siebie. Czasami wychodzili z dwiema, trzema. Opowiadał nam, ze