Wpis z mikrobloga

@bor3k: może masz więcej punktów w skali giga-chada i opalenizna nie jest wymagana ;D Wiesz, to jest taka lista cech które są uznawane przez kobiety za atrakcyjne i nie atrakcyjne. Nie każda wyznaje te same zasady ale można wyróżnić wiele wspólnych punktów. W gronie kobiet które można "wyruchać" za pierwszym podejściem (lub mają historię bycia ruchanymi za pierwszym podejściem) lista ta jest zdecydowanie bardziej przewidywalna. Więc cóż, gratulacje ;) Gigachadem nie
  • Odpowiedz
@Grzabek: no kumam, po prostu męczą mnie już bardzo te wykopowe uogólnienia :((( wiem, że laski wybierają partnerów na podstawie wielu cech (często dobór cech jest idiotyczny) a nie tylko koloru skóry. that's all. te stereotypy, które powielasz w poście, w obecnym stanie społeczności są bardzo groźne i będą tylko ciągnąć biednych piwniczaków w głąb spirali spierdoxu.
  • Odpowiedz
@bor3k: Masz rację - aczkolwiek takie uogólnienie o którym ja mówię ma rzeczywiste odniesienie. Kilka postów powyżej opisywałem sytuację : Trenowałem kiedyś sport grupowy w którym standardem było importowanie zawodników. Kiedy przychodziło do sprowadzania zawodnika z zagranicy - najlepszymi biegaczami byli czarnoskórzy oczywiście w szczycie formy. Chwalili się nam, że Polki to najłatwiejsze kobiety jakie kiedykolwiek widzieli. Są kluby które mają opinię lokali przyjaznych dla "egzotycznych gości". Chodzili tam na balety
  • Odpowiedz
@Grzabek: masz bardzo dobre podejście, większość kobiet patrzy na pieniądze i majątek a potem dopiero jest wygląd, polki są bardzo łatwe, bym powiedział że łatwiejsze niż Ukrainki,
  • Odpowiedz
no kumam, po prostu męczą mnie już bardzo te wykopowe uogólnienia :((( wiem, że laski wybierają partnerów na podstawie wielu cech (często dobór cech jest idiotyczny) a nie tylko koloru skóry. that's all. te stereotypy, które powielasz w poście, w obecnym stanie społeczności są bardzo groźne i będą tylko ciągnąć biednych piwniczaków w głąb spirali spierdoxu.


@bor3k: Nie chodzi o kolor skory tylko o pochodzenie. Moj ziomek z Finlandii, ktory czasem
  • Odpowiedz