Wpis z mikrobloga

@bor3k: może masz więcej punktów w skali giga-chada i opalenizna nie jest wymagana ;D Wiesz, to jest taka lista cech które są uznawane przez kobiety za atrakcyjne i nie atrakcyjne. Nie każda wyznaje te same zasady ale można wyróżnić wiele wspólnych punktów. W gronie kobiet które można "wyruchać" za pierwszym podejściem (lub mają historię bycia ruchanymi za pierwszym podejściem) lista ta jest zdecydowanie bardziej przewidywalna. Więc cóż, gratulacje ;) Gigachadem nie
@Grzabek: no kumam, po prostu męczą mnie już bardzo te wykopowe uogólnienia :((( wiem, że laski wybierają partnerów na podstawie wielu cech (często dobór cech jest idiotyczny) a nie tylko koloru skóry. that's all. te stereotypy, które powielasz w poście, w obecnym stanie społeczności są bardzo groźne i będą tylko ciągnąć biednych piwniczaków w głąb spirali spierdoxu.
@bor3k: Masz rację - aczkolwiek takie uogólnienie o którym ja mówię ma rzeczywiste odniesienie. Kilka postów powyżej opisywałem sytuację : Trenowałem kiedyś sport grupowy w którym standardem było importowanie zawodników. Kiedy przychodziło do sprowadzania zawodnika z zagranicy - najlepszymi biegaczami byli czarnoskórzy oczywiście w szczycie formy. Chwalili się nam, że Polki to najłatwiejsze kobiety jakie kiedykolwiek widzieli. Są kluby które mają opinię lokali przyjaznych dla "egzotycznych gości". Chodzili tam na balety
no kumam, po prostu męczą mnie już bardzo te wykopowe uogólnienia :((( wiem, że laski wybierają partnerów na podstawie wielu cech (często dobór cech jest idiotyczny) a nie tylko koloru skóry. that's all. te stereotypy, które powielasz w poście, w obecnym stanie społeczności są bardzo groźne i będą tylko ciągnąć biednych piwniczaków w głąb spirali spierdoxu.


@bor3k: Nie chodzi o kolor skory tylko o pochodzenie. Moj ziomek z Finlandii, ktory czasem