Wpis z mikrobloga

no jak nie ma jak na głównej był filmik nagrany przez nią samą... wy się już tak zapętlacie w swoim #!$%@? i manipulacjach, że to już się śmieszne robi
@Cojones:

-Większość uczestniczek ma co najmniej 15 lat
-Żaden z wolontariuszy nie był muzułmaninem
-Z dziećmi są zawsze są opiekunowie (nauczyciele języka angielskiego - wszystkie zajęcia prowadzone są po angielsku)
-Jeśli są mniejsze dzieci to ich zajęcia są prowadzone przez wolontariuszki płci damskiej i zazwyczaj polega to na rysowaniu i tańczeniu
-Wspomniany nudes otrzymała 16-letnia dziewczyna od 21-letniego wolontariusz, z którym utrzymywała kontakt.
-Koleś był z Chorwacji, rasy białej.

Ta dziewczyna
-co z tego? większość to nie wszystkie, poza tym co to za kryterium 15 lat (czyżby wtedy staje się legalne wysyłanie benków)? przestaliście zaprzeczać, a zaczęliście to ubierać w formę "legalności"?
-nie mam nic do muzułmanów
-zdjęcia pokazują co innego
-zdjęcia pokazują co innego
-co z tego, że 16 lat? myślisz, że właśnie po ją tam rodzice wysłali?
-to, że to był Chorwat, niewiele zmienia w moim odczuciu. Tak samo się to
@Cojones: Normalne kryterium, jeżeli tobie się nie podoba to twój problem, ale nikogo to nie obchodzi xd.

Żadne zdjęcia nie pokazują co innego xd.

To, z tego, że 16 latka może otrzymywać takie rzeczy i to się zdarza xd. Zgłosiła to i biały katolicki chorwat już jej nie zagraża xd.

Powtarzam:

-Większość uczestniczek ma co najmniej 15 lat
-Żaden z wolontariuszy nie był muzułmaninem
-Z dziećmi są zawsze są opiekunowie (nauczyciele
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirrak: jest masa zdjęć na głównej, która pokazuje co innego, a to, że wszystkie znaleziska sa wykopane z płomieniem właśnie pokazuje, ze wiele osób to odchodzi. Dopiski biały, katolicki sobie daruj rasisto. Mam nadzieję, że odpowiednie instytucje sprawdzą czy to, co wykop postował okaże się prawdą czy nie.
@Cojones: Nie, nie ma żadnego które by pokazywało co innego.
i nie, pokazuje to tylko, że pare tysięcy ludzie na kilkudziesięciu milionowy kraj naprawdę nie ma co robić w swoim życiu xd.

,, Dopiski biały, katolicki sobie daruj rasisto,,

XD Nie używaj słów, których nie rozumiesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirrak: Na kilkudziesięcio milionowy kraj, w którym jaki odsetek ma korzysta z internetu? A ile z nich korzysta/w ogóle słyszało o wykopie? Może nie używaj sformułowań, których nie rozumiesz.

Jest masa zdjęć i nie ma większego znaczenia ile razy będziesz próbował zaprzeczyć i ile razy nerwowo dopiszesz na koniec xd... Nie jest normalne ze 30 letni kolesie #!$%@?ą się przez okno żeby powiedzieć z nastolatkami i mam nadzieję, że jeszcze długo
@Cojones:

,,Na kilkudziesięcio milionowy kraj, w którym jaki odsetek ma korzysta z internetu? ,,

Nie wiem, co to ma do rzeczy?

,,Jest masa zdjęć i nie ma większego znaczenia ile razy będziesz próbował zaprzeczyć i ile razy nerwowo dopiszesz na koniec xd,,

Nerwowo napiszesz xd. Ja #!$%@? xd
śmiało udowodnij, że piszę to nerwowo xd

Jest masa zdjęć i na żadnym nie ma niczego co by było zakazane i co dopatrują