Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@perpsilocybe: Dla mnie kobieta bijąca inną czy mężczyznę to patologia. Ogólnie ludzie bijący się są patologiczni. Wiele razy współczułam takim facetom, których laski biły przy klubie, pubie czy coś, a ten że nie chciał wyjść na damskiego boksera to nie oddawał.

@Vectorovo:
Tu moglo tez chodzić o sam fakt, ze jakby oddal to by zebrala sie wokół banda spermiarzy ze swoim "kobiet sie nie bije" i by dostał jeszcze kolejne
  • Odpowiedz
@perpsilocybe: Większość kobiet nie rozumie czym jest równouprawnienie. Kiedyś jakieś koreanki mi powiedziały, że otwieranie drzwi kobietom przez mężczyzn w Polsce jest oznaką równouprawnienia. xD Nie wiem skąd się bierze ta ignorancja.
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Ja kiedyś spotykałem się z laską, która niby była normalna, no ale jednak nie do końca. Pewnego dnia coś sobie zaśmieszkowałem w kuchni, nawet nie z niej, a jak mi sprzedała bułę w plecy, to mało nie #!$%@?łem głową w szafkę. Cios był ewidentnie z całej siły i nie przypominał kuksańca. #!$%@?łem się i powiedziałem, że to był pierwszy i ostatni raz kiedy zrobiła to bez żadnych konsekwencji. Ona w
  • Odpowiedz
Wiele razy współczułam takim facetom, których laski biły przy klubie, pubie czy coś, a ten że nie chciał wyjść na damskiego boksera to nie oddawał.


@Vectorovo: Pewnie nie jeden chętnie by oddał, ale zaraz stado baiłorycerzyków by się na niego rzuciło.
  • Odpowiedz
@Aedemkun: Wiesz, w niektórych krajach w dobrym tonie jest bekać i pierdzieć przy stole. Jeśli tego nie robisz to możesz gospodarza urazić i wyjść na chama xD

Ja zawsze otwieram drzwi etc. ale już parę razy usłyszałem że jest to oznaka chamstwa i kobiety sobie nie życzą by im drzwi otwierać xD
  • Odpowiedz
  • 1
a ja stoję po konserwatywnej stronie i nie oddałbym kobiecie jeśli by mnie uderzyła. Nie daje jej to prawa by podnosić na mnie rękę, najlepiej nie dawać sobie po mordzie po prostu, ale jeśli już to wolę wyjść z tego z klasą i nie #!$%@?ć XD
  • Odpowiedz
Ale osobiście uważam, że dopóki kobieta nie uderzy (mówimy tu o typowym uderzeniu celem zadania bólu/uszkodzenia ciała), jest nietykalna


@papaj_21_37: a mężczyzno, którzy nie są agresywni nie są nietykalni?
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: w zasadzie każdy jest nietykalny. Ale kobieta nie dostanie w ryj za to że coś powiedziała nie tak jak trzeba a facet może dostać w ryj z tego powodu, np jeżeli pyskuje za mocno. A w zasadzie gdy wyraźnie naruszy zasady współżycia społecznego mową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz