Wpis z mikrobloga

Jedno pytanie do kręcących aferę #euroweek. Złożyliście już zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa? Jak tak to dajcie zdjęcia papierka, ok? Bo jak na razie widzę masę komentarzy typu:

Gadałem niedawno ze znajomą, która była w Turcji na jakimś projekcie wymiany i oczywiście uznała, że jestem zbyt stereotypowy, a tacy turcy, pakistańczycy są o wiele lepsi od Polaków, dlaczego? Według niej są bardziej pewni siebie niż polscy faceci.


Czy prawdziwym powodem tej afery jest wasza szpetna morda której nie chce żadna dziewczyna? A jeżeli wysyłanie benka jest pedofilią (nie wiem ile lat miała ta dziewczyna co go dostała) to na wykopie mamy ich tysiące. Oczywiście jeżeli doszło do złamania prawa to należy to wyjaśnić, dlatego jeszcze raz się pytam czy zawiadomiliście służby? No i przydała by się jakaś ofiara, bo zdjęcia z murzynami przytulonymi by zmieścić się w kadrze selfie to jednak trochę mało.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #afera #prawo
  • 73
  • Odpowiedz
Są relacje ofiar i świadków


@lakukaracza_: to tak jak w sprawie Euroweek. Są relacje ofiar i świadków w sprawie wysyłania dzieciom zdjęć penisów.

Ile relacji ofiar jest w sprawie euroweek?


Sporo. Są nawet znaleziska o tym..
  • Odpowiedz
Najlepiej. Zostać zaorany. Nie wiedzieć co powiedzieć. Poczekać 2 godzinki i zacząć rozmowy na zupełnie inny temat


@Qontrol: Wyobraź sobie, że jestem w pracy i przez te dwie godzinki zarabiałem kasę na rodzinę. Teraz mam przerwy chwilę, ale zaraz znikam znów pewnie na kilka godzin. Przerażające jak łatwo w waszych mózgach powstają urojenia i teorie spiskowe nawet na temat mojej nieobecności na mirko przez dwie godziny.
  • Odpowiedz
Nie masz czasem kucyka


@Qontrol: Jestem łysy. Powierzchnia, ale nie na łopacie, z papierami po całej grubie latam jak #!$%@?. Jeszcze ciule zamówiły złą obudowę w gospodarce i muszę winnego znaleźć.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Winnicki mówił, że zajmie się tą sprawą, również jakiś radny pisu to zadeklarował. Nie widze absolutnie żadnych podstaw, by teraz wpłynęło ponad 2000 zawiadomień (tyle było wykopów) do prokuratury w jednej sprawie. Czemu chcesz spowalniać działanie tego urzędu i tworzyć zator biurokratyczny? Czyżby zależało Ci na zatuszowaniu sprawy? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Nie pochwalam tej nagonki "pedofilia blablaabl" ale każdy "Przeszkolony" na instruktora/opiekuna wie, że nie można przekraczać pewnych granic.
Utrzymywanie dobrych relacji z "podopiecznymi" za których się odpowiada nie może przekroczyć pewnych granic.

Takie stosunki między osobami prowadzącymi zajęcia a dziećmi nie są dozwolone bo mamy kurła 21 wiek i było już milion afer o pedofilie. W każdej pedofilskiej sprawie pierwsze wyjaśnienia to "wszyscy tak robią" później "to tylko zabawa"
  • Odpowiedz
@Peeleejin: Chciałbym poznać choć jedną opowieść o jakimś gwałcie tam, albo obmacywaniu zanim będę kogoś o pedofilie oskarżał. Tak bez dowodów na podstawie kilku fotek to mogę nawet z papieża zrobić pedofila. Z tego co wiem jest jedna opowieść o wysłaniu przez Chorwata (katolika) benka o czym dzieciaki doniosły do opiekunów. Nic poz tym przypadkiem nie sugeruje gwałtów na dzieciakach.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: dlatego ja nie chce nikogo o pedofilie/gwałty zbiorowe/i inne. Dla mnie (podlasie mocno) winnymi afery są organizatorzy bo nie zwracali na to uwagi. Tak jak nie wyślesz dziecka do zachrystii bo to siedlisko pedofili i nigdy nie wiesz na kogo trafi tak ja bym nie wysłał swojego dziecka na te warsztaty bo te zdjęcia, wpisy są na tyle dwuznaczne że mogę się obawiać o dziecko.

Teraz powinien pojawić się
  • Odpowiedz