Wpis z mikrobloga

Jedno pytanie do kręcących aferę #euroweek. Złożyliście już zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa? Jak tak to dajcie zdjęcia papierka, ok? Bo jak na razie widzę masę komentarzy typu:

Gadałem niedawno ze znajomą, która była w Turcji na jakimś projekcie wymiany i oczywiście uznała, że jestem zbyt stereotypowy, a tacy turcy, pakistańczycy są o wiele lepsi od Polaków, dlaczego? Według niej są bardziej pewni siebie niż polscy faceci.


Czy prawdziwym powodem tej afery jest wasza szpetna morda której nie chce żadna dziewczyna? A jeżeli wysyłanie benka jest pedofilią (nie wiem ile lat miała ta dziewczyna co go dostała) to na wykopie mamy ich tysiące. Oczywiście jeżeli doszło do złamania prawa to należy to wyjaśnić, dlatego jeszcze raz się pytam czy zawiadomiliście służby? No i przydała by się jakaś ofiara, bo zdjęcia z murzynami przytulonymi by zmieścić się w kadrze selfie to jednak trochę mało.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #afera #prawo
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pisałeś setki wpisów o ksiedzach pedofilach. Ile złożyłeś zawiadomień?


@Qontrol: Nigdy nie odkryłem żadnych jak wy więć nie musiałem, pisałem jedynie o znanych już sprawach w których toczyły się postępowania.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Facet w sukience obmacuje dziecko, co jest oficjalnie potępiane przez kościół: „Hurr durr, beka z katoli, poladzy jak to akceptujecie, plis react”
To samo robi google albo skitels, gdzie sluby z dziećmi są niczym niezwykłym:”Hurr durr przestańcie szkalowac tych ludzi, dajcie dowody, to przez bul dopy przegrywow xD”

Dzbanologika w pełnej krasie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Wojak90: Jeszcze raz powtórzę moje pytanie. Czy złożyliście zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa? Jeżeli doszło tam do molestowania dziewczynek to należy ukarać sprawców.
  • Odpowiedz
Jedno pytanie do kręcących aferę #euroweek. Złożyliście już zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa? Jak tak to dajcie zdjęcia papierka, ok?

Czy prawdziwym powodem tej afery jest wasza szpetna morda której nie chce żadna dziewczyna? A jeżeli wysyłanie benka jest pedofilią (nie wiem ile lat miała ta dziewczyna co go dostała) to na wykopie mamy ich tysiące.


@lakukaracza_:

Zachowaj swoje słowa dla kolegów spod tagu #pedofilewiary których często w ciemno plusujesz, nawet gdy żadnych dowodów nie mają, nawet takiej "błahostki", jak wysyłanie
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

Według niej są bardziej pewni siebie niż polscy faceci.


Oczywiście, że są. Pamiętam jednego Pakistańczyka na studiach - był jak gigachad przy tych wszystkich polskich niemotach ze wstydu patrzących w palce u nóg. Polacy to takie dno, że chyba nie ma większego. Nie dziwię się absolutnie wcale, że Polki wolą śniadych.
  • Odpowiedz
Swoją drogą śmieszna ta hipokryzja


@Strzelec_Kurpiowski: Jaka hipokryzja? Bo chce by wyjaśniły to służby? Chyba wasza hipokryzja bo kręcicie aferę a zawiadomienia do prokuratury nie składacie, nie zależy wam więc na wyjaśnieniu, a jedynie na kręceniu burzy. Nie ma żadnych dowodów na pedofilię prócz opowieści o benku wysłanym przez dorosłego do dziecka co powinno być wyjaśnione.
  • Odpowiedz
Pisałeś setki wpisów o ksiedzach pedofilach. Ile złożyłeś zawiadomień?

@Qontrol: Nigdy nie odkryłem żadnych jak wy więć nie musiałem, pisałem jedynie o znanych już sprawach w których toczyły się postępowania.


@lakukaracza_: Aha, czyli jedni i drudzy po prostu kręcicie afery w internecie, a jedyną waszą bronią to klawiatura. No cóż, ktoś lubi pomarańcze, a ktoś jak mu cyganie grają
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: ja bym wiecej nawet powiedzial, skoro nie złożyli zawiadomienia to znaczy ze sami tuszują sprawe, skoro przetrzymują materiały to prokurator powinnien sie tym zainteresować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz