Wpis z mikrobloga

OMG ALE SIĘ JARAM
no więc jakiś czas temu narzekałm na to jak bardzo niesamowicie spierniczone są otoczenia w dwójce
w sensie że to są odrębne byty i simy z miłowa nie mogą się znać z tymi z dziwnowa i wgl
i w dodatku w każdym trza robić oddzielną ale taką samą lazurową promenadę kampusy wyspy wakacyjne i inny szajs
no skrajny debilizm i 493028423907548905378459208542093842390 razy lepiej byłoby gdyby to wszystko było wspólne i wgl
NO WIĘC JEDNAK DA SIĘ TAK :333

nie jest to wprawdzie rozwiązanie idealne bo np miłowo nie ma historii swojej ;///
chociaż pozostałe otoczonka już tak lol
no i też tak trch mi się nie podoba to że gra określa te podotoczenia jako dzielnice handlowe no ale to w sumie kwetstia kosmetyczna cnie
no i te oskrytpowane iwenty nie działają w sensie dymki np że kasandra chce wziąć ślub albo daniel przeruchać kasię
o właśnie te miastowe ludziki mają randomowo wygenerowane imionka i np zamiast kasi langerak miałem dinę jakąśtam a zamiast belli ćwir agatę miastowiec na szczęście da się to łatwo poprawić w simpe
o właśnie jest też bella ćwir i jest normalnie żywa i jako znajoma a nawet miłość mortimera
w sumie fajnie że można ich zjednoczyć ale imo skoro zaginęła czy cośtam to mogłaby nie mieć tel tylko powinno się ją jakoś tam randomowo dać spotkać na mieście czy coś a nie że sb po prostu dzwonię mortim po nią i się hajtają ;/////
no i też rodzina przyjemniaczków nie ma pokojówki zatrudnionej ;\\\
a jak próbuję zatrudnić to zawsze zgłasza się jakaś zdzira zamiast kasi i nie mogę jej zatrudnić ;//////////
tego już nie mam pojęcia jak poprawić w simpe morze jakoś się da ale wygóglować info też nie umiem ;\\
jak ktoś z was wie to piszcie
no a nawet gdyby pracowała to jak już wspominałm te oskryptowane iwenty nie działają więc marysia wcale nie wróci wcześniej z pracy ;\\
tak samo jak np u papużków w dziwnowie chyba nie chodzą karaluchy a powinny albo wydaje się dla mn też że tego dziwaka co chce zostać porawany przez ufo powinno się to dla niego udać jakoś chyba od razu ale nwm nie pamiętam i nie chce się dla mn sprawdzać w sumie
tzn sprawdziłm że w tym dziwnowie jako podotoczeniu się tak nie dzieje ale nie sprawdzałm czy na pewno w oryginalnym tak jest ale coś takiego kojarzę z dziećbazy jeszcze że tak powinno się wydarzyć

tzn te problemy z miłowem powinno rozwiązać po prostu wybranie go jako głównego otoczenia i do niego doczepianie dzielnic innych
ale ja doczepiłm je do jaskini pokrzyku bo miałm już tam rodzinkę której nie chciałm porzucać
o właśnie
najlepsze jest to że nie musiałem nawet porzucać mojego otoczenia tylko mogłem do niego doczepić te inne i nic nie przepadło :3
tzn w sumie od czasu jak rok temu dostałem ultimate collection to prawie nie grałm i zdążyłem sb stworzyć tylko jedną rodzinkę właśnie w jaskini pokrzyku i nie chciałem jej porzucać ale z drugiej strony chciałm też pograć w miłowie i ogólnie tam przenieść swoją grę bo jakoś nie lubię tej jaskini ;/////
ale też nie chciałem rozstawać się z moją rodziną lewak bo ją lubię bardzo i nie wiedziałm co robić bo przeprowadzka nie jest możliwa do innego otoczenia
tzn niby jest i to w samej grze ale podobno strasznie zabugowane to jest
tzn niby da się jakoś tam w miarę bezpiecznie to zrobić ale strasznie dużo z tym jepania chyba i wgl i jakoś nie byłm skory do tego
no i właśnie przypadkowo natknąłm się na to suuuuuupeeeeeerrr mega rozwiązanie :333
teraz mogą sb zamieszkać w miłowie dziwnowie czy gdzie tam zechcą kiedykolwiek zechcą
borze ale to jest megasztosiwo jesu jak się jaaaaaaaaaaaaraaaaaaaaaaaaammm ()()()
no bo chciałm sb właśnie pograć w miłowie i w dziwnowie jak w dziećbazie ale też w dolinie niezbędnej widziałm że są fajne rodzinki tylko właśnie granie w dziesięciu różnych zupełnie odrębnych otoczeniach jakoś mało zachęcające się wydawało ;//////////////
a wręcz zniechęcające
teraz mam jedno zintegrowane mega-otoczenie i jest super :3
mam tylko nadzieję że nic się nie spierdzeli z nim w sensie błędy i wgl ;////

o właśnie jeszcze co do tej belli
ona tam ma jakieś wspomnienia niby tylko że jako miastowo przy wprowadzce do ćwirów straciłaby je ;/////
i niby sb ściągnąłm jakiegoś moda żeby nie tracili wspomnień ale i tak traci je i ma tylko o tym jepanym tajemnicznym simie ;\\\\
muszę pokombinować z tym

o i swoją drogą to zawsze czuję taką jakby niechęć do wszelkich modów w gierkach i chcę w nie grać tak jak je stworzyli twórcy
i tutaj też się chciałm tego trzymać
ale skoro skalałm swoją grę już tym modem to mgłbym też innymi
bo mnie kusiło żeby sb jakoś utrudnić grę i ją urealistycznić chociaż odrobinkę no bo powiedzmy sb szczerze te simsy są duuuużo za łatwe po prostu i zdecydowanie za łatwo można dorobić się fortuny i wgl to ich życie jest jakieś takie beztroskie i bezproblemowe
niby fajnie ale jednak trch nudno w każdej rodzince powieliać ten sam idylliczny schemat ;/////
no więc myślałm o jakichś modzikach na dwa razy niższe pensje czy inne pierdoły i chyba tak zrobię
i też mam taki problem że po prostu nie potrafiłm nigdy uśmiercać simów i teraz jak sb prowadzę tę moją rodzinkę to też ich poję eliksirami młodości cały czas bo nie chcę żeby się starzeli i umierali ;-;
no ale w sumie to fajnie byłoby tak sb pograć i żeby jednak tak się działo bo dzieci muszą się kiedyś stać dorosłe i głupio będzie jak wnóczki bd w wieku dziadków cnie
tylko właśnie za łatwo jest zdobywać te eliksiry w zasadzie to mam problem bo jest chyba jakiś limit że morzna mieć tylko max jakieś 320k punktów aspiracji i więcej się nie nalicza więc te moje lewaki mają w wyposażeniu już po kilka eliksirów w zapasie bo nie chciałm żeby punkty się zmarnowały
nwm imo taki eliksirek powinien kosztować te 320k zamiast 32k chociaż wtedy też pewnie dałoby się to przeciągać w nieskończoność ale już nie aż tak beznadziejnie łatwo
no już pomijając to że za łatwo się to wszystko zdobywa to myślałm żeby wprowadzić do swojej gry zasadę że po prostu nie używam eliksirów i tyle
ale wtedy to już wgl nie wiadomo co z tymi punktami robić ;////
no i po coś te eliksiry są niby
no ale jednak nie po to żeby wszyscy byli wiecznie młodzi ;\\
tylko właśnie z drugiej strony ten domyślny lifespan zawsze wydawał się dla mn zdecydowanie za krótki i trch jednak przydałoby się go wydłużyć
no ale dopuszczając eliksiry bym go tak wydłużał w nieskończoność bo za łatwo je zdobyć
nwm no morze jakiś modzik na trch dłuższy lifespan i ban na eliksiry ??
ehhhhhhhhhhhh

nwm no to chyba tyle cnie
pzdr simowe świry

#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #chwalesie #zalesie #simsy #sims2 #simsowpis #simsposting
Chodtok - OMG ALE SIĘ JARAM
no więc jakiś czas temu narzekałm na to jak bardzo niesa...

źródło: comment_9n61Cq8gOw5VYu02woBPkGqGGQ50Al5x.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Chodtok: Obserwuję tag #simsy, a nie dostałam powiadomienia, nie wiem czemu. :( Fajnie, że Ci się udało zrobić to z tymi otoczeniami, masz jakiś poradnik z neta czy sam to zrobiłeś?
Ja tak czułam, że da się tak zrobić, bo jak mi się kiedyś zepsuły simsy to nakiełbasiło mi się w otoczeniach i w tym głownym pierwszym otoczeniu miałam też do wyboru którąś dzielnicę handlową, więc coś
  • Odpowiedz