Wpis z mikrobloga

Kolejne foliarskie znalezisko z głównej i czytam komentarze i nie dowierzam xD Naprawdę taki odsetek zwolenników teorii spiskowych istnieje? Naprawdę ktokolwiek zdrowo myślący uważa, że istniała przed nami high-endowa cywilizacja na tej samej planecie? Wklejam wymianę zdań która wyjątkowo mnie rozjuszyła, a raczej dysproporcja między plusami dla jednej a drugiej strony. Foliarze w natarciu.
Ogólnie dziwi mnie, jak wiele osób teorii spiskowych nie traktuje jako ciekawy odłam literatury tylko najprawdziwszą prawdę. To jest jakiś dramat. #plaskaziemia #nauka #pseudonauka #historiaziemi #foliarze #teoriespiskowe
Croudflup - Kolejne foliarskie znalezisko z głównej i czytam komentarze i nie dowierz...

źródło: comment_9Gny9idEP2Fil9aKmlGdZOD4MYuD4Jnd.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Croudflup: @mnik1 i nie doczekałeś się odpowiedzi jak czytałem dalej xD "JA WIEM BO JA PRACUJE W ARCHEOLOGII" Te argumenty są dla nich jak sacrum, zawsze jak ktokolwiek chce od ciebie dowodów wystarczy napisać, że mój wujek/brat/ciotka pracowali jako XYZ więc wiedzą jak tam jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Croudflup: ludzie po prostu chcą być wyjątkowi, np. wierząc że jesteśmy potomkami jakiejś hiper duper mega cywilizacji która była tak zaawansowana że potrafiła wyparować zostawiając po sobie jedynie budowle z kamienia (sic!). Z tym dziadostwem odwalają się wymysły na gorszym kwasie, jak np. międzyplanetarna wojna atomowa we wczesnym układzie słonecznym (a bo te kratery tak dziwacznie wyglądają).
  • Odpowiedz