Wpis z mikrobloga

Nie znam chyba lepszej wersji.
Jakie są Wasze ulubione kolędy?

Do Wigilii zostało 12 dni!

#odliczamdoswiat <- obserwuj ten tag do samej Wigilii!

Chcesz być wołany? Plusuj ten wpis.

Nie pytaj czemu Cię wołam, tylko czarnolistuj :)
69guziec - Nie znam chyba lepszej wersji.
Jakie są Wasze ulubione kolędy?

Do Wigi...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@appo_bjornstatd: Super wykonanie :D, swoją drogą uwielbiam tę tradycję kolędowania po domach, takie rzeczy powinno się pielęgnować.

Zawszę widzę te narzekania na 31 października że u nas to nic tylko smutek i nie pozwala się dzieciom na Halloween się poprzebierać na zbieranie cukierków. A przecież wcale nie musimy importować takich tradycji bo już je posiadamy - właśnie takie kolędowanie. Szkoda że mało się to reklamuje, sporo znajomych ze studiów już
  • Odpowiedz
@appo_bjornstatd: I całe szczęście że jeszcze to istnieje, u mnie w okolicy też zawsze chodzą 3-4 grupki po domach, czasami udało mi się ze znajomymi stamtąd zebrać też razem i pokolędawać (choć ostatnio coraz trudniej ich wyciągnąć xd), ale jednak niestety po rozmowach z luźmi ze studiów odnoszę wrażenie że niestety w wielu miejscach kraju to zanika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@69guziec: Mam wielką słabość do kolęd wschodnich. I to w sumie być może nie jest kolęda sensu stricte, a po prostu ludowa piosnka, która często była wykonywana w okolicach świąt, ale imo pasuje ;)
Piesa - @69guziec: Mam wielką słabość do kolęd wschodnich. I to w sumie być może nie ...
  • Odpowiedz
Nienawidzę świąt... W samochodzie odpiąłem na początku grudnia radio bym nie dostał wylewu. Kolędy ja p------e... 3 dni c-------h świat i po świętach.. dni jak codzień tylko ludzie c-----e ryby w---------ą xD

Najbardziej overrated tradycja.
  • Odpowiedz