Wpis z mikrobloga

Kupiłem w maju Iphone 7 128 gb powystawowy, wszystko działa dobrze ekran spoko procesor spoko itd, ale bateria pozostawia do życzenia. Na początku miał 95% kondycji batterii, a teraz ma 85%. Trochę szybko schodzi , nie wiem dlaczego. Czy może dlatego ze ładuję go w nocy (bo w dzien nie mam czasu) czy moze wina nieorginalnej ładowarki ( nie od apple tylko od forever) Jak myślicie, w czym problem? Kupić orgnialną ładowarkę? BTW Użytkuje go około 3-4 godziny dziennie na ekranie, w weekendy ponad 6 godzin #apple #iphone #pomocy #technologia #smartfony #bateria
  • 10
@Jasny7: Mam nadzieję, że nie powystawowy z allegro. Bo jak tak to chińskie baterie jakie w nich są mają to do siebie, że się szybko zużywają, a i nieoryginalne ekrany jakie są w większości też ciągną znacznie więcej energii :)
Kupiłem w maju Iphone 7 128 gb powystawowy


@Jasny7: nie wierze, że ktoś się jeszcze na to łapie xd

Możesz spróbować wymienić baterie w promocyjnej cenie w serwisach Apple
@sebool12: Nawet lepiej niech nie próbuje bo zapłaci pewnie tylko za diagnozę jak to oni ładnie nazywają z 80zł gdy się okażę, że jedyna oryginalna część w tym telefonie to płyta główna, która i tak była już naprawiana przez jakiegoś pana chińczyka tak jak w 99% tych super okazyjnych "powystawowych" iPhonów.
@notedeagle: ekran jest raczej orginalny bo ma bardzo dobry kontrast lepszy niz w moim poprzednim xiaomi, tylko wlasnie mnie to 10% w pół roku zmartwiło bo słysze ze niektroym tyle ubyło w 2 lata a nie w pół roku i po prostu zaczołem sie zastanawiac od czego to czy za duzo uzywam czy źle ładuje xD