Wpis z mikrobloga

@sorhu ING ma niemal codziennie, czy to oficjalna apka czy wersja przeglądarkowa. Często muszę się logowac po 2-3 razy bo wywala błąd o różnych numerach. Jednak nigdy nie miałem tak jak dziś żeby 2 dni nie mieć dostępu do konta, basta. Wszedłem na fanpage i na ten i resztę problemów skarżą sie tam wszyscy
@Zuchwaly_Pstronk: jak prowadzisz jednoosobową działalność to nie bierz rachunku firmowego. Ja mam konto osobiste i wszystko za friko a od firm to już nie wiedzą ile liczyć. I wybierz takie gdzie masz blisko i jest dłużej otwarte bo to się często przydaje.
@sicknature:
Są konta firmowe, gdzie się nie płaci za obsługę.
W większości (a może i wszystkich) regulaminów kont osobistych masz zapis, że nie można ich używać do prowadzenia działalności gospodarczej.
@sorhu: BGŻ pytałem przed założeniem i zostałem poinformowany że nie ma takiego ograniczenia. W skarbówce też pytałem i też luz. Poza tym po co banki udostępniają w takim razie możliwości płacenia zusu, podatków i kontakty z urzędami poprzez swoje profile? Może kiedyś tak było ale teraz nie ma z tym problemu.

W ING i PKO BP opłaty są dużo wyższe jak na normalnym rachunku. W PKO w ogóle liczą za każdy
@sicknature:

Poza tym po co banki udostępniają w takim razie możliwości płacenia zusu, podatków i kontakty z urzędami poprzez swoje profile.


Bo można płacić zus, podatki i kontaktować się z urzędami bez związku z działalnością gospodarczą.