Wpis z mikrobloga

@Bellingshausen: Cześć. Zrobiło się małe dochodzenie co się stało z tagiem #aptekarskiwabik no i po chwili grzebania zauważyłem na Twoim profilu ten wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/37299839/w-zyciu-kieruje-sie-zasada-by-nie-pchac-sie-tam-gd/
Duża to strata dla wielu z czytających te wpisy. Były naprawdę świetne i podwójna to szkoda, że ich nie ma. Podwójna, bo raz, że zniknęły te co już stworzyłeś, a dwa, bo nie będzie nowych. W zaledwie paru wpisach zdobyłeś prawie tysiąc osób obserwujących ten tag. To mówi samo za siebie. Gdybyś się jeszcze kiedyś zdecydował coś napisać, to na pewno znajdzie się wielu takich co to docenią.

Jeśli ktoś ma ochotę poczytać więcej ciekawych tekstów w tym tagu to niech napisze do autora tagu zamiast pulsować ten wpis.
  • 14
@Polanin: niektórzy nie są tacy, że chamskie i zwyczajnie bezsensowne wyzwiska spływają po nich jak po kaczce. Jak się od koleżanki dowiedziałem co tu stuleje potrafią dziewczynom wysyłać na pw to aż ręce opadają. Znowu jestem zaskoczony, bo nie wiedziałem, że debile potrafią obrażać kogoś, kto wrzuca wartościowy content na wysokim poziomie. Może mirek stwierdził, że ma dość i nie będzie się angażował nawet dla tej grupy zainteresowanych, trudno. Pamiętam tylko,
@Polanin: tragedia - gość wrzuca na mirko treści które wybijają zdecydowanie ponad poziom, pisze o ciekawych rzeczach ciekawym językiem a jacyś zazdrośni debile wysyłają mu chamskie wiadomości na PW.
Myślałam do tej pory, że bezinteresowne obrażanie ludzi przez przegrywów jest wycelowane głównie w różowe. Niestety, myliłam się :(