Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite, że takie zadupie jak slowenia wyprodukowało takiego gracza jak Luka Doncić. Ogarnijcie sobie kraj, który przez ostatnie 20 lat nie miał nic do zaoferowania oprócz primoża peterki i tego gościa z saturday night live. Kraj, który nawet serbowie porzucili i pozwolili im się odłączyć od Jugosławii praktycznie bez żadnej kuli wystrzelonej z pistoletu. Słowenia to taki sochaczew europy xD


#nba #nbaspam
  • 13
@Jervwis: Mieszkałem 3 lata w Słowenii i w ogóle mnie to nie dziwi. To jest po prostu naród sportowców, nawet jak mają juwenalia (u nich znane jako Majske Igre), to głównie składają się one z różnych sportowych konkurencji między akademikami. Do tego w sumie z dwa dni koncertów i tyle, a całość trwa dobre dwa tygodnie. 1 miejsce w siate w 2015 w lidze światowej no i złoto w basket w
@Jervwis: bzdura, jestem ponad dekadę starszy od ciebie i już wtedy był wf. Może po prostu miales zwolnienie od rodziców? Wiadomo, ze wychowawca prowadził, ale jakbyś nie miał to skandal byłby niezły.
Oczywiście o boisku nie było mowy, zajęcia typowo rozgrzewkowe, ale to akurat trudno żeby było inaczej przy takiej ilosci dzieci.