Wpis z mikrobloga

Często czytam tu na mirko żale, że dziewczyna/żona za rzadko ma ochotę na seks i chciałbym odnieść się do tego z drugiej strony medalu. Nie wiecie jak męczące jest posiadanie dziewczyny nimfomanki. Nie da się z nią nigdzie wyjść do ludzi, bo w miejscach publicznych kładzie mi ręce na kroczu, zaciąga do kibla i tak dalej. Moi znajomi uważają, że jest nienormalna i nie chcą już ze mną nigdzie wychodzić. Potrafi w trakcie pracy wysyłać mi nudesy i filmiki, nawet na służbowego maila, przez co nie mogę się skupić i zdarzyło mi się zrobić z siebie stuleja erotomana. Idziemy do kina? Jej ręce wędrują w wiadome miejsce, w restauracjach smyra mnie nogą pod stołem, mówi na głos, że nie założyła bielizny i tym podobne. Na wszystkich wyjazdach jest tak głośna, że ludzie zwracają nam uwagę. Ona lubi naprawde zawsze i wszędzie i strasznie to męczące. Dla niej seks nie jest nagrodą, raczej karą dla mnie, bo wie, że nie wyrabiam często (pic related). Lody to robi tak długo, że aż boli, pozwala mi skończyć dopiero jak wyrazi na to zgodę. Dodatkowo przeczytała o tym kiedyś na mirko i od tego czasu lubi takie głupie zabawy jak dmuchanie w balonik, kiedy nie chce mi stanąć ze zmęczenia (nie pytajcie nawet co to jest...).

Podsumowując - nigdy nie wchodźcie w związki z nimfomankami, bo nie nadają się do normalnego życia ehhhh
Czasami zastanawiam się czy ja jestem jakiś #stulejacontent czy ona jest jakaś nienormalna...

#zwiazki #logikarozowychpaskow #przegryw #seks
Mesmerised - Często czytam tu na mirko żale, że dziewczyna/żona za rzadko ma ochotę n...

źródło: comment_EasQ9mzLy2BA8aEgSHLTUWMNZkIOrXac.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Mesmerised: ona. Co więcej, jeśli wysyła Ci to ze służbowego jest nieprofesjonalna if you know what i mean.
Co@wiecej, jeśli przesadza, a chyba ciągnie lekko w ta stronę, to tez tak niekoniecznie. Najlepiej po środku :).
  • Odpowiedz
@Mesmerised: Ty się powinieneś martwić tym, czy ona się nie puszcza po kontach ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak to nimfomanka to jeden partner seksualny może jej nie wystarczać, zwłaszcza że my mężczyźni mamy swoje ograniczenia jak napisałeś.
Zostaw ją, bo się będziesz tylko męczył. Ludzie powinni się dobierać również pod kontem potrzeb seksualnych, więc dla takiej nimfomanki odpowiedni byłby jakiś nimfoman, albo leczenie bo to w
  • Odpowiedz
@Kapsel3k racja jak najbardziej. Nimfomanki to zywe worki na sperme. Potrafia sie puscic z bezdomnym, jesli nie ma "lepszej" opcji w poblizu, ich pragnienie jest wlasnie tak silne. Na tym polega ta choroba, a nie HEHE SEKSIK BEDE DUZO RUCHOL

@Mesmerised jesli nie bait, to twoje rogi siegaja juz do sasiednich krajow xD
@NaczelnyWoody
  • Odpowiedz