Wpis z mikrobloga

#piwo #piwowarstwo #prezent #prezenty
#jedzenie

Miruny i mirki, potrzebuję kupić/zmontować prezent, dla znajomego anglika (w ramach podziękowania za dotychczasową współpracę z nami jako firmą bo odchodzi, bardzo nam pomagał i to ma być prezent z wdzięczności a nie na #!$%@?), który poprosił o:
polskie specjały jedzeniowe (tu mam też zagwostkę) + piwne. Nie chce żadnej wódki, żadnego wina, tylko piwo bo tylko piwo pije.
Może niechcący coś macie do polecenia? Może ktoś komuś już kiedyś kupował?
Gorsza sprawa, że to musi być zamówione szybko i musi wytrzymać transport do UK. Więc żadne kosze prezentowe, żadne luźne sprawy nie wchodzą w rachubę. Dam radę to zapakować w karton, ostreczować ale to musi wytrzymać jazdę czy lot do UK. Może jakieś skrzynki piwne?

Pomocy :(
  • 29
@bajceps: ahaaa. No widzisz. Coś się wymyśli może. Nie wiem jak to pójdzie ale mamy umowe z UPSem. Może jako nasze produkty albo do dostawy na paletę chłopaki włożą? tylko muszą potężnie zabezpieczyć, kurna co problem o jaaa :(
@Ozdoba: wiesz, umowa z upsem ma zajebiste znaczenie dla celników ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ja bym nawet koks zaczął przewozić xD
Dobrze opakować, nie deklarować piw i liczyć na szczęście. Anyway tak, aby na skanowaniu nie wyszło, że idzie dostawa hurtowej ilości piw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ozdoba: Z piw to bym wybrał raczej takie charakterystyczne dla Polski style, czyli np grodziskie (chociaż tu trzeba uważać z transportem xD), portery bałtyckie (zwłaszcza z Widawy, ale też np Ragnar z Trzech Kumpli czy Imperium Prunum), o, jeśli jesteś z Łodzi to też Piwoteka miała bardzo dobrego braggota :D Viva Śliwa (Pinta/Nepomucen) to też jest ciekawe piwo - grodziskie z suską sechlońską. Jeśli ipy, to brałbym jakieś już najlepsze z
@bajceps @Ozdoba do mnie nigdy nikt się nie dowalił, wysyłałem wiele razy, tak samo z uk do polski, z belgii, holandii, niemiec i danii.
Nadal wszystko w ramach UE, nie ma czego się bać. Jeżeli trzeba deklarować zawartość "glassware" i jest ok ;).