Wpis z mikrobloga

O k-----s, stworzyłem coś nowego z przypadku!
Niektóre b-ketony trzymane razem z amf, reagują w dziwny sposób. Zachodzi jakaś reakcja chemiczna, przez co kryształ topnieje, zamieniając się w bursztynową maź.
Kiedyś na haju, stwierdziłem że zamiast wyrzucać to co stopniało, wymieszam w tej mazi tytoń. Właśnie spróbowałem paląc lufkę takiej maczanki.
Cholera to chyba działa xD albo placebo i wpływ ma to co poprzednio zarzucałem.
Smakuje jak plastik, ale da się palić. Pewnie mocno szkodliwy jest ten dym, w końcu to co się rozpuściło to najgorszy syf i poprzednio okropnie śmierdziało.
#narkotykizawszespoko #bojowkamedycznegoklefedronu #degeneratwpis
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pevoccer: Tego nie próbowałem. Podobno feta nie nadaje się do palenia, chociaż w takiej postaci kto wie.
Marnacja to nie była - wprost przeciwnie. Każdy by to wyrzucił, bo temat sam, przypadkiem się roztopił.
  • Odpowiedz
@Pevoccer: kiedyś siupe zapodawalem przez fifkę która była po kilku sztukach no w c--j skupu się przykleiło, jak opalalem to fajnie robiło, taki chillout połączony ze speedem
  • Odpowiedz
@TheSjz3: No właśnie trochę spidująco i ketonowo zadziałało.

*ciekawostka naukowa: Aby doprowadzić do topnienia kryształu przez reakcję z amf, wystarczy trzymać obie substancje dłuższy czas obok siebie opakowane osobno. Mieszając jedno z drugim reakcja następuje szybciej i mocniej.
K---a dajcie mi dyplom z chemii stosowanej. Licencjat chcę z klefedronologi.
  • Odpowiedz
@junkieboy: ciekawe czy przereagowało i masz nowy związek, czy zrobiła się z tego mieszanina eutektyczna (niektóre proszki po zmieszaniu ze sobą zachowują się jak opisałeś, rozpływając się).
Chociaż jak coś się dzieje już na etapie osobnych opakowań to raczej reakcja
  • Odpowiedz