Wpis z mikrobloga

Gdy jesteś bardzo przystojny i lasce nie chce się czekać do weekendu na seks, ona chce to TERAZ. Przyjedź jeszcze dzisiaj obcy kolesiu z internetowej aplikacji i weź mnie w jakiej tylko pozycji chcesz, całą noc, jestem cała twoja.
To te samy dziewczyny gdy z którymi jakimś cudem później jesteś w związku pewnie cały czas boli głowa, dadzą raz na miesiąc pod kołdrą i zmęczone. Aha, no i przed tobą miały jednego chłopaka, w liceum.
"Anon odkrywa że przystojni ruchają, że młode dziewczyny lubią seks!!!". Po prostu nie ma drugich bardziej zakłamanych istot niż hipokrytki różowe.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #depresja #feels #zalesie #tinder #logikarozowychpaskow #gownowpis
hauser15 - Gdy jesteś bardzo przystojny i lasce nie chce się czekać do weekendu na se...

źródło: comment_CnwHTYtIKgfPsHuC5jRV3qn5NyDEydrw.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@hauser15: Nie rozumiem Was, serio. Po ch#j marnować czas na pseudoeksperymenty z takimi szlaufiurami? Przecież żaden wartościowy facet nie poświęci takiej czasu, bo z nią nigdy niczego trwałego i poważnego nie zbuduje. Litości... Internet wam konkretnie wyżarł mózgi, wszystko spłycone i zezwierzęcone najbardziej jak się da.
  • Odpowiedz
@Polkopsky: Współczuje Ci, że akurat na takie trafiłeś/trafiasz w swoim życiu. Wbrew spiskowym teoriom przegrywów jest dużo wartościowych kobiet, ale do Was to i tak nie dotrze, więc po co się będę produkował..
  • Odpowiedz
@hauser15: dlatego w związku z różowym oceniaj ją po tym jak często i z jakim entuzjazmem rozkłada przed tobą nogi. Jeśli faktycznie daje dupy od niechcenia i od święta to jasny znak że jesteś dla niej tylko beciakiem który dostanie kopa jak tylko jakiś chad pojawi się na horyzoncie. Btw #!$%@? to czy różowa mówi że cie kocha, że jesteś „tym ostatnim”, że „przecież z tobą będę już zawsze więc
  • Odpowiedz
@Polkopsky: Okej, ileś tam kobiet z tindera spełniających zaznaczoną przez Was kategorię wiekową i geograficzną (odległość) będzie stanowiło reprezentatywną próbę i pozwoli wyciągnąć wnioski co do wszystkich kobiet ogółem?
  • Odpowiedz