Wpis z mikrobloga

"Ufam, że Pan, podobnie jak i całe Prawo i Sprawiedliwość, również mają tego świadomość (...)", podczas gdy ja np. w wiedzę członków PiS na ten (jak i na masę innych tematów) powątpiewam.


@Papinian: Wydaje mi się, że to zwykłe klasyczne praefatio
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Wyrzucając gender z Polski będziesz wystawionym na kary Kościoła. Nie błądzącym, a zdecydowanym apostatą — genderyzm, a więc ideologia gender, jest kamieniem węgielnym relacji płci od Akwinaty po dziś dzień.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Ma sens potoczny, po to wstawiłem to zdjęcie. Wstawiłem je też po to, żeby nie było, że ktoś tu mówi o mordowaniu ateistów. Kato-talib - fanatyczny katolik. To tak jakby mówić że "gimboateista" nie ma sensu bo "ateista z gimnazjum". Także tego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MichalLachim:

Ma sens potoczny, po to wstawiłem to zdjęcie. Wstawiłem je też po to, żeby nie było, że ktoś tu mówi o mordowaniu ateistów. Kato-talib - fanatyczny katolik. To tak jakby mówić że "gimboateista" nie ma sensu bo "ateista z gimnazjum". Także tego.


Wow
  • Odpowiedz
To tak jakby mówić że "gimboateista" nie ma sensu bo "ateista z gimnazjum". Także tego.


@MichalLachim: Ależ skąd, γυμνός to z greckiego „nagi” a ἄθεος „bezbożny“, stąd „gimboateista” to rzecz jasna nagi bezbożnik
  • Odpowiedz