Wpis z mikrobloga

@Cabajo: xD "mój jest jeden jedyny" - no, tak jak ten milion pozostałych xD.

To fakt, że te fora i inne to raki, przodują tutaj marki niemiecki - te niby lepsze, VAG i wielka trójka (s----------a xD - z wyłączeniem MB).

Widziałeś takie szopki wśród posiadaczy np Toyot czy Hyundai? no właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Cabajo: skoro faktycznie lusterko jest niefunkcjonalne to co ci do tego co sobie tam nakleił? Może ma przyciemniane szyby i i tak nic w niem nie widzi, co innego jakby zakleił lusterka boczne
  • Odpowiedz
@Cabajo: wszedłem raz na grupy BMW, chcialem powymieniac swoje zdanie z innymi czlonkami - w sumie taki miałem zamiar. Ale tam gorzej niz na mirko. Jak masz odmienne zdanie niz wiekszosc to zmieszaja cie z błotem i zwyzywaja od najgorszych. Wyszedlem w c--j po dwoch dniach.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Akurat Hyundaie, a zwłaszcza Toyoty to auta dla emerytów. Chociaż Hyundai akurat od pewnego czasu stylistycznie zaczyna dorównywać reszcie (mnie to nawet się wydaje, że koreańskie auta wyglądają lepiej niż europejskie), ale Toyota nadal jest nudna.
  • Odpowiedz
@Pangia: to są nudne auta, w sensie takim, że wlewasz paliwo i jeździsz... głównie tyle ;).

Auto dla emerytów to dość głupie określenie, bo znam ludzi, którzy mając np dość sportowo zawieszonego Focusa nie potrafią szybko pokonać zakrętu, który autem klasy Seicento, czy Picanto pokanasz szybciej - i nie chodzi o przysłowiową "babę za kierownicą" a często mistrzów prostej i "muszę mieć 200KM, by czuć, że jadę"xD.

Hyundai imo nadal
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: No Hyundai nie ma niczego przypominającego chociażby Stingera.

Znam ludzi, którzy mając np dość sportowo zawieszonego Focusa nie potrafią szybko pokonać zakrętu

Powiem ci, że to raczej nie jest kwestia umiejętności, a po prostu pewnej zachowawczości. Sam swoją Ibizą raczej nie latam po łukach super szybko, a dopiero po prawie roku obecnej pracy zauważyłem, że Masterem często wjeżdżam w zakręty mając czasami nawet ponad setkę i wcale nie czuję,
  • Odpowiedz
@KiiK6: jest wystarczająco dobre by z niego korzystać. Szału nie ma, bo nieregulowane zagłówki zasłaniają. Zrobili je puste w środku wiec coś widać. Chyba ze kierowca bardzo niski albo dwie wysokie osoby z tylu siedzą ( w Scirocco wątpię ;) ) wiec ujdzie. Naklejka kretyński pomysł IMHO
  • Odpowiedz
dwie wysokie osoby z tylu siedzą ( w Scirocco wątpię


@Delgado: ja ze wzrostem 190 musialem tam siedziec obalony na bok, kolega 170 dotyka głową dachu jak siedzi wyprostowany, ta kanapa z tyłu to jest jakis zart. Nawet w 911 z tyłu jest wiecej miejsca
  • Odpowiedz
@Pangia: w USA i Azjii mają G70 - to jest Genesis, ale każdy wie, że to Hyundai - ale to ciągle bardziej odpowiednik Lexusa IS, niż takie bardziej wściekłe auto jak Stinger.

Osobiście to właśnie nieswoim, czy większym autem śmigam ostroźniej, niż swoim, na którym wiem, że mogę polegać :).
  • Odpowiedz
@Delgado: z przodu jest fajnie duzo miejsca, bo to auto dla mlodych gnojkow ktorzy conajwyzej beda jezdzic z karynką. Tylna kanapa jest pewnie tylko dla picu, zeby w razie czego podwiezc kogos te kilka kilometrów. Bagaznik w tym aucie tez mnie zaskoczył, bo jest głęboki i ma fajny wymiary, w sensie ze nie ma wciętych nadkoli czy cos tylko masz prostokącik i to szanuje, bo wrzucasz dwie walizki spore bez
  • Odpowiedz
C---a się znam na samochodach, nawet prawka nie mam, ale ja bym po prostu wymienił lusterko na większe...


@GejBozy: nie chodzi o wielkość lusterka tylko o tylną szybę - jest mała i słabo umiejscowiona, więc jak wstawisz większe to będziesz lepiej widział dach, słupki i tylne siedzenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale pomysł z oklejaniem i tak kretyński
  • Odpowiedz