Wpis z mikrobloga

Daniel Zwierzyński chce pisać donosy do skarbówki na Rafonixa bo ten niby nie płaci podatków? Daniel, a dlaczego ty od 1 września 2016 roku nie płacisz podatków? Wiesz, że już wisisz conajmniej 2mln zł bo karny podatek wynosi 75%.
Zresztą sami sprawdźcie w CEIDG https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=de8f5605-a30a-4c17-9b7c-0a85f41e9118

-

#patostreamy #danielmagical
BIBIK - Daniel Zwierzyński chce pisać donosy do skarbówki na Rafonixa bo ten niby nie...
  • 15
Nie ma co łykać tego fake newsa... firmę może mieć zarejestrowaną w Pcimiu dolnym a nazwę może podać jaką chce. Także to że pracował B2B (bo tego dotyczy wpis-wystarczy przeczytać więcej niż imię i nazwisko) to nie znaczy ze do tej pory na ta firmę prowadzi dzialalność. Może jest tępy jak but ale za chajs ma ludzi którzy dbają o to aby ta „firma” przynosiła profit
@hustlazz: ale w CEIDG ja wpisałem jedynie jego imię i nazwisko więc znalazłem tylko jednego Daniela Zwierzyńskiego który prowadzi 82.20.Z Działalność centrów telefonicznych (call center) w Toruniu pod adresem
woj. KUJAWSKO-POMORSKIE, pow. Toruń, gm. Toruń, miejsc. Toruń, ul. Urzędnicza, nr 2, lok. 9, 87-100, poczta Toruń.

Dane podstawowe
Imię
Daniel
Nazwisko
Zwierzyński
Numer NIP
9562312169
Numer REGON
362011440
Firma przedsiębiorcy
Daniel Zwierzyński
Dane kontaktowe
Adres poczty elektronicznej
danielzwierzynski01@wp.pl
@jebbun: Dziecko, wyjdź trochę na dwór a nie w jaskini non stop siedzisz... jakie to dowody, wpis z CEIDG gdzie widnieją dane firm dawno rozwiązanych ( miedzy innymi ostatnio tu była afera z tego powodu, ale co ja bede takiego wikinga wykopu pouczał ). I jednak przyznałeś że to news wybacz ale nie będę prowadził konwersacji z tobą powołując się na klauzulę rozsądku i dorosłości. Pozdrawiam i polecam nie łykać wszystkiego
@BIBIK: Rozumiem że na fali pomówień przez Daniela chciałeś coś znaleźć ale niestety nie są to dane faktyczne(bo nazwę znają tylko osoby u niego zatrudnione). Obecnie nie dopatrzyłem się na strimach aby Daniel zdradził nazwę firmy a prawie się to udało przy fryzjerce :) taże rozumiem chęć dowalenia Danielowi ale, na boga, daj coś konkretniejszego bo głupio robić dramę na podstawie przeterminowanych wpisów :). PS. Nie jestem fanem żadnego Patostreamera :)
@BIBIK: #!$%@?ąc od tego czy nawet ma czy nie ma firmy, to na chu mu firma żeby płacić podatek, co ma jedno do drugiego? On to może płacić nawet w picie firma do tego nie jest potrzebna. Po drugie on płaci podatki już dawno, a podatek karny miał już naliczony, bo głąb na początku faktycznie nie płacił. Teraz splaca zaległość i płaci na bieżąco.

Więc spóźniłes się o jakieś 2 lata