Wpis z mikrobloga

@kajtusS: No tak to może mam jeszcze pisać że są wspaniałe :D
Widać ktoś nie ma za grosz dystansu do tego co czyta w internecie, nigdzie mi takie kobiety nie przeszkadzają.
Właśnie dlatego że facet nie ma obowiązku niczego poza utrzymaniem to kobieta powinna się pilnować i myśleć nad przyszłością, niestety większość myśli dopiero po szkodzie.
Jak chcą sobie układać życie to niech to robią ale trochę lepszego podejścia niech okażą
@BlackMask: Nic mnie nie kole. Sama zarobiłam na wszystko co mam i to bez alimentów i bez tzw. "tatusia". Także żałosny jesteś oceniając wszystkie kobiety jedną miarką. Poza tym, to taki "dawca nasienia", nie martwi się o przyszłość. Leci rozsiewać dalej. Nic go obchodzą własne dzieci.
@BlackMask: Wpis poprzedni nie dotyczył kobiety ze zdjęcia, tylko był ogólny. A tak na marginesie, to już poprzednio przestałeś pisać o tej konkretnej kobiecie, a lecisz ogółami. Więc po co kwik?
@So_Czysta: Kwik nie jest mój a wasz :D
I tak pisałem ogółami dotyczącymi takich kobiet, zresztą co to za dyskusja jak wy co by się nie działo i tak wszystkie stajecie w obronie uciśnionej kobiety bo one takie biedne i nie wiedziały że też można uprawiać seks i nie mieć dzieci i problemu.

I to mój ostatni post bo nie chce mi się tłumaczyć tak prostych rzeczy, dziękuje za uwagę i
@BlackMask: Uuuu jak się zaskoczyłam, taki macho i jak problem to z d... do tyłu hahahahhaha Poza tym, nie wiesz tego, czy to nie dziecko z miłości i za obopólną zgodą. Może później rodzice się nie dogadali, bo może "tatuś" uważał, ze jego obowiązkiem jest tylko utrzymanie (to akurat cytat z twojej wypowiedzi haha). Ale jak zwykle łatwiej jest oceniać innych pod swoje niedojrzałe podejście do kobiet, seksu i ojcostwa.
@So_Czysta: @BlackMask: akurat znam przypadek, gdzie jakiś zjeb zostawił dziewczę w ciąży, jak wyszło, że ma raka piersi. A tak chciał mieć dziecko. Ona wiedziała co robi, tz nie zaszłaby w ciążę przez przypadek.

No i co? Teraz jakiś znafca może pisać, że coś ja swędziało. Łatwo oceniać i filozofować.
Aczkolwiek ta że zdjęcia to na 90% Karyna akurat.
@d4t4: Widzę że tak ciężko jest zrozumieć że ja nie mówię o wszystkich dziewczynach, zresztą przeczytaj najpierw coś zanim napiszesz. Wszystko pokazuje że wystarczy napisać 3 ostrzejsze słowa a reszta kontekstu ginie w przestworzach. Widzisz to mi nie wolno nic napisać bo nie mogę oceniać ale sam napisałeś że "Aczkolwiek ta że zdjęcia to na 90% Karyna akurat. ". Bardzo ciekawe podejście do sprawy :)

Ale w sumie nawet ciekawe to.