Wpis z mikrobloga

@europa89 ale fakt jest taki, ze każdy popełnia błędy i musi później żyć z ich skutkami. Jak Ty byś radził sobie w życiu gdybyś był na jej miejscu? Jak dla mnie to trochę #!$%@?. Perspektywy marne, ogtaniczenia zwiazane z opieką i chyba tylko te alimenty pomagają godnie wychowywać dziecko
ale fakt jest taki, ze każdy popełnia błędy i musi później żyć z ich skutkami. Jak Ty byś radził sobie w życiu gdybyś był na jej miejscu? Jak dla mnie to trochę #!$%@?. Perspektywy marne, ogtaniczenia zwiazane z opieką i chyba tylko te alimenty pomagają godnie wychowywać dziecko


@Airbooz: Nie oczekuj od dzbana, żeby potrafił postawić się w cudzej sytuacji :) Wszak on samotnym ojcem nigdy nie zostanie. Jak zostanie ojcem,
@elenthar1987 czasem się nad tym zastanawiam. Wiem jak czasami jest #!$%@? bo mamy jedną córkę i dziadków sztuk 6 do pomocy. Ja nienormowany czas żona na 3 zmiany i czasami z weekendami. To teraz pomysl ze mieszkasz ze Swoim dzieckiem u mamy i nie masz Faceta bo zrobil i #!$%@? albo przez swój gowniarski wiek twoje umiejętności pracy nad Charakterem i dogadywanie z partnerem masz na Zero i jedna klotnia rozpieprza cala
@Airbooz: Dobrze, że zdarzają się inteligentni, odpowiedzialni, empatyczni mężczyźni, bo jak patrzę czasem na te komentarze na wykopie, to słabo mi się robi. W tym wszystkim te dzbany nie widzą faktu, że jakaś młoda kobieta wzięła na siebie odpowiedzialność, której nie musiała, a jakiś dzban spieprzył, bo przecież dziecko samo się nie zrobiło. O kim to wszystko lepiej świadczy? Moim zdaniem o tych młodych kobietach.
@elenthar1987 to jest na tyle złożony temat ze ciężko to zgeneralizowac, jednak kobieta która znalazła sie w takiej sytuacji, z mojego punktu obserwacji, niestety najczęściej nie do końca ma Poukładane relacje.. Jednym slowem, typowe karyny, ale tez nie wszystkie..
@BlackMask: Ty mnie zadziwiasz szybkością oceny. Po pierwsze, to nie wiesz czy to panna, wdowa czy rozwódka. Nie znasz jej historii życia, a oceniasz ją jakby rozdawała wszystkim na prawo i lewo.
@So_Czysta: Ma w opisie że "przejechała się na związkach" więc co można z tego wywnioskować.
Nie oceniam szybko ludzi ale to tak bije po oczach że co zrobić, fakt że ona ma teraz problem ale cóż nikt nie kazał jej tego robić a to że szuka beciaka na badoo to już nic dziwnego bo przeciez z 500+ się nie utrzyma.
Możecie mnie hejtować ale cóż.
A i cóż mówicie że faceci
@BlackMask: piszesz, ze ja swedzialo, to facet ja podrapal. Nie wiem dlaczego faceci automatycznie buduja zdania w takich przypadkach w ten sposob, jakby to kobieta byla inicjatorka seksu u to jej potrzeby byly zaspokajane, ogolnie ona byla winna tej wpadki. Do tanga trzeba dwojga, zarowno kobieta i jak facet dobrowolnie decyduja sie na seks. Niestety po rozpadzie zwiazku to od kobiety zycie i spoleczenstwo wymaga wiekszego zaangazowania w wychowanie dziecka. Tatus