Wpis z mikrobloga

Szukasz #filmnawieczor? Polecam wszystkim "Good Time" (2017) z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Akcja filmu kręci się w okół dwóch braci, którzy rabując bank chcą rozpocząć swoje życie na nowo. Ah, wspomniałem już, że jeden z nich jest niepełnosprawny umysłowo?

Fabuła filmu nie skupia się jednak na rabunku samym w sobie, a bardziej na jego konsekwencjach - brat Conniego (Pattinson) trafia do więzienia, a ten zrobi wszystko, aby go stamtąd wyciągnąć. Może i opowieść nie jest zbyt oryginalna, ale duet reżyserski jak i sam główny bohater wznoszą się na naprawdę wysoki poziom i zapewniają nam rozrywkę na wysokim poziomie. To świetnie zrealizowany film: mamy tutaj bardzo dobre ujęcia, dużo grania obrazem i dobrze dobrane tempo a efekt potęguje soundtrack i zabawa kolorami. Jakbym miał wskazać film, z którym kojarzy mi się "Good Time" to byłby to chyba wszystkim bardzo dobrze znany "Drive".

Mimo dość sporej powagi całej sytuacji jak i okoliczności (niepełnosprawny brat) film nie udaje niczego ponad to, czym jest. A jest bardzo dobrze zrealizowanym filmem, który obejrzy z przyjemnością każda osoba: i ta, która lubi dramaty jak i ta, która lubi kino akcji. Twórcy w niektórych momentach potrafią wywołać na twarzy widza uśmiech, co łatwe nie jest, bo całość - mimo szczypty absurdu - ma raczej dość ciężki klimat. Film po prostu się połyka, idealny na jesienno-zimowe wieczory, polecam! ʕʔ Film dostępny jest na #netflix #netflixpl

Jeśli podobają Ci się moje wpisy, zaobserwuj #poroncowekino ( )

#film #kino #filmy #ogladajzwykopem
Pobierz Poroniec - Szukasz #filmnawieczor? Polecam wszystkim "Good Time" (2017) z Robertem Pa...
źródło: comment_s74tMfJqM9MWIprSHqvE5THrKidYPOpP.jpg