Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo melepeta pewnie nie pokusił się o rozwiązanie prawne swojego problemu. Co prawda czasu zmarnować trochę trzeba, ale rezultat długotrwały. A chcesz strzelać, strzelaj ale z zachowaniem obowiązujących przepisów inaczej ja na Ciebie zmarnuję odrobinę czasu ;>
  • Odpowiedz
  • 35
@iErdo prawidłowo, lewackie p---------e. Nawet petard nie można już puszczać.


Nawet w zabawny wpis trzeba wpleść politykę. Gratuluję intelektu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DreadnoughtOP: Trudno Ci pewnie to zrozumieć, ale żyję na tym świecie na tyle długo, żeby wiedzieć, że "bagiety" nie są złem, kiedy wystawiają mandacik bo jechałeś "troszeczkę za szybko". Można się nimi posługiwać do rozwiązywania problemów jeśli z jakiegoś powodu, dobre zasady współżycia w społeczeństwie zawodzą. Jasne, że w większości przypadków typowa meduza, zapłaci mandacik/grzywnę i jego szare komórki i tak się nie zderzą aby wyciągnąć z tego konsekwencje, niemniej
  • Odpowiedz
@wybrzeze_klatki_schodowej: Oczywiście, że w sylwestra nie przyjadą, bo w większości obstawiają miejsca publiczne, gdzie inteligenci potrafią odpalać fajerwerki w tłumie. Jak ktoś przegina pałę to się to po prostu zgłasza, przecież wiesz gdzie pies ujada lub wiesz gdzie mieszka Sebix bawiący się rakietami pod Twoim oknem. Zasady korzystania z materiałów pirotechnicznych określają lokalne przepisy i dla chociażby Wrocławia, zezwolone jest ich używanie jedynie w sylwestra w określony sposób.
  • Odpowiedz
jezu dzbany kiedy wy w końcu zrozumiecie że chodzi też o dzikie zwierzęta, dla których jest to zajebiście ogromny stres
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@iErdo: ja wychodze z założenia, ze lepiej pozwolic strzelać w sylwestra, a wylapywac falstartowiczow 5 dni przed i maruderow 5 dni po sylwestrze. Psom sie krzywda wielka nie stanie jak przez 2h bedzie glosno.
Natomiast strzelalbym ostra amunicja do takich ludzi, jak jakas k---a kiedys u mnie w bloku- wyszedlem z psem rozowej (york) a ta w.w. k---a rzucila przed nas petarde. No wtedy to mi psa było naprawdę żal.
  • Odpowiedz
@drect: nie wiem czy rozróżniasz różne zjawiska naturalne od działalności człowieka, ale może warto sobie przypomnieć które są które. ptaki przeczuwają zmianę pogody, n-----------a fajerwerkami tydzień przed sylwestrem niestety nie są w stanie wyczuć
  • Odpowiedz