Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
U #rozowepaski najbardziej cenię sobie wysokie zarobki. Gdyby moja nie pracowała już dawno byśmy się rozstali. A jak sobie pomyślę, że dzięki niej mogę dumnie nazwać się klasa średnią od razu więcej jej wybaczam. Nie dziwię się, że kobiety szukają zamożnych facetów. O wiele lepiej śpię ze świadomością, że w przypadku nagłego bezrobocia będę w stanie funkcjonować na garnuszku różowego przez jakiś czas. Jeśli kiedyś nie daj Boże będę musiał szukać sobie nowej to musi zarabiać przynajmniej tyle samo co ja. #zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: śmiać mi się chce i jednocześnie współczuję - stracisz robotę, nie masz oszczędności żeby samemu sobie zapewnić byt, różowa Cie kopnie w dupke bo nie będzie chciała darmozjada utrzymywać. Miałem jednego takiego znajomego i obskakiwał wszystkich znajomych żeby hajs pożyczyć jak różowa powiedziała basta.
  • Odpowiedz
jak sobie pomyślę, że dzięki niej mogę dumnie nazwać się klasa średnią od razu więcej jej wybaczam.


@AnonimoweMirkoWyznania: Znam takiego jednego, który więcej wybacza w zamian za duże cycki. Ty w zamian za kasę, ale obaj jesteście #!$%@?.

ona zarabia okolo 10-12k, on 4-5k i to ona ma perspektywy na wiecej. Udana para, nie widza w tym nic zlego

@Borsuk_90 Ja w sumie też nie widzę w tym nic złego póki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no jest to zarzutka, a jak nie to bardzo niefortunie opisane. Ale wiem, co OP ma na mysli. Moja mama tez mi zawsze mowila, ze to wazne w rodzinie, by oboje kobieta i mezczyzna zarabiali. To daje duze poczucie komfortu mezczyznie, bo to myslenie, ze to facet powinien utrzymywac rodzine i ja zabezpieczac, sprawia ze mezczyzni zyja w ciaglym stresie. W koncu jak cos sie stanie i straca prace, rodzina
  • Odpowiedz
@kajtusS: Dlatego mnie zawsze #!$%@? kwik takich kobiet, że facet, który pracuje za 2 osoby a musi zarabiać na 3 minimum, przynosi albo za mało, albo jest wiecznie w pracy, albo nie zajmuje się dzieckiem. Moim zdaniem, to zawsze lepiej jak dwie osoby pracują, bo paradoksalnie, jest wtedy więcej czasu dla dzieci i siebie nawzajem, jest mniej napięć, stresu itd.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: wiadomo. Moja mama jest w ciaglym biegu. Oprocz pracy jako dyrektor nigdy nie zaniedbywala swoich obowiazkow jako matka i zona, a oprocz tego fitnes, chor, joga i klub ksiazki. Ale to sprawia, ze jest szczesliwa. Jest spelniona. Spotyka sie u ludzmi, rozwija sie. Zyciw na wysokich obrotach daje duzo satysfakcji. Mam porownanie w osobach moich ciotek, dla ktorych jedynym tematem rozmow jest dom i dzieci. Nawet kolezanek nie maja i
  • Odpowiedz
@kajtusS: Dokładnie. U siebie w domu i w rodzinie obserwowałem właśnie ten schemat z kobietą w domu i to wyglądało tak, że facet był tyrany, bo albo zarabiał za mało, albo go nie było w domu. Zdrowie i psychika zniszczone (bo wszystko na jego barkach, a w domu zamiast docenienia, to wieczne pretensje). Kiedy chciał odpocząć, to nie, bo dziećmi by się w końcu zajął. No a kobieta to też zazwyczaj
  • Odpowiedz