Wpis z mikrobloga

Żadna nowość. Coleman od dawna walczy z chorobami. Świadomie zapłacił dużą cenę za to by być najlepszym i zapisać się w historii światowej kulturystyki. To, że nie stosuje się do zaleceń lekarzy to inna sprawa.


@chlodny__klecha: Żadna nowość. Coleman od dawna walczy z chorobami. Świadomie zapłacił dużą cenę za to by być najlepszym i zapisać się w historii światowej kulturystyki. To, że nie stosuje się do zaleceń lekarzy to inna sprawa.
@DywanTv: Tez mialem podobna sytuacje, od zawsze bylem malym spaslaczkiem, ale nikt mi ze znajomych nie dokuczal (np w klasie), bylem takim ksiazkowym przegrywem, bylem lubiany ale tylko wsrod chlopakow, dziewczyny zawsze mna gardzily xD Jakos pod koniec 1 technikum zaczalem cos tam biegac bo #!$%@? mnie ten stan rzeczy, zmienilem diete, jakos wtedy sie zajawka do body buildingu sie wziela. Tak jakos mijalo, ze przez ponad rok, prawie dzien w
@Szimu: No ziomek wyglada gorzej niz ja (w koszulce, nie wiem jak pod nia) a ja cwicze na silce 5 miesiecy i wczesniej troche w domu XD No, ale co zrobic. Szkoda, ze tacy ludzie robia opinie o srodowisku.
@MarianAlkoholik: pare odcinków to faktycznie stereotypowe #!$%@? ludzi którzy nie mają podstawowej wiedzy na temat tego co robili xD

A handlarz autami albo ta ćpunka to nieporozumienie. Wiem, że ten z jehową realistyczny, bo faktycznie oni potrafią się tak odciąć.