Wpis z mikrobloga

Mireczki, dzisiaj przyjanuszowała mnie Olivia Business (bardziej Janusz) Center w #gdansk. Otuż podjechałem sobie passerati(aczkolwiek tym rdzewiejącym z Japonii- Mazderatti) na siłownie. Deszcz, widac tyle o ile, ale "akat" mam dobry wzrok. Stojac w odleglosci umozliwiajacej mi sensowne zawrocenie przeczytalem wszystko poza (za kazde rozpoczęte 30 min) i stwierdziwszy, że 5 zł za 3h to ja przezyje, wjechałem i poszedłem "robić klate" na korpo siłownie. Niemiłym zaskoczeniem było, iż zamiast 5 pln automatyczna kasa krzyknęła 19 pln po 2h33m. Wydaje mi się że klimat jest typu piękne umowy + to co małym druczkiem(x4), bo zdjecie jest z odleglosci 1m a nie takiej w ktorej stoisz samochodem zeby zdecydować. Do jakiego rzecznika sie zgłosić żeby zmusić Janusz Center do czytelnych sensownych tablic pozwalających zdecydowac sie na parkowanie lub nie. BEZPŁATNE!!!! Wiecej niz 2h - 5 zł, (za kazde 30 min ale ciśśśśś)
Pobierz
źródło: comment_aEfEP79liFTBRe6x5Hga5m4IBPM3Qne1.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maffbuc: protip, jak podjechałeś pod same drzwi cityfit to tak, naciąleś się, ale za pierwszy parking po lewej za 1 godzine i 30min płacę 4zł, ale i tak zazwyczaj chodzę po 16:30 więc parking jest już za darmo (ten pod drzwiami zawsze jest płatny)
@Line-Storm: trollek z Ciebie. Wczoraj byłem "zbiorkomem" i pdoroz zajela mi 49min vs 7min mazderatti(vs 45 min na piechote). Truchtem z plecakiem albo torbą 5km w deszczu możesz robić, ale ja jakoś nie jestem fanem. Jak mam isc pobiegac to ide pobiegac, a jak mam machac kettlem czy sztanga to ide na silownie. Wiesz, wszytsko można ale czy to ma sens:)
@langigd: jop juz dostalem instrukcje od znajomych, teraz wiem. Ale gdybym byl obcokrajowcemz miliony dolary U S A, albo poczciwa grazynką to uznalbym to miejsce za "chcemy Cie wydymać" a nie business center.