Wpis z mikrobloga

Mirki podpowiedzcie, co zrobić z ok 50 starszych gier PC. Komp do grania nie służy już dawno, od tego są konsole. Pierwsza myśl w pudło i na strych, ale może jest lepszy sposób, oddać gdzieś? (Trochę pegi 18 to domy dziecka raczej nie).

#gry #grypc No i najlepiej #szczecin a może i tak trochę #rozdajo ale to osobiście ;)
crs333 - Mirki podpowiedzcie, co zrobić z ok 50 starszych gier PC. Komp do grania nie...

źródło: comment_6FPTj2OVfgbStVbPEyRLtIvg46ezXTvS.jpg

Pobierz
  • 65
@MeeF: nie chce za to raczej kasy, nawet nie wiem czy to jest ileś warte

@maseczjuset: jestem za leniwy, żeby wysyłać gry pojedynczo, jak ktoś chce sobie podjechać w umówione miejsce to ok, ale bardziej by mnie to interesowało, żeby poszło gdzieś, gdzie ktoś z tego skorzysta z radością

@stefan_pmp: to już po poście tutaj mógłbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crs333: z każdej jednej bym skorzystał, gwarantuję. tylko to drugi koniec Polski, dlatego pytam. pół i tak bym pewnie do Szlachetnych Paczek oddał bo siostra organizuje
  • 0
@FeC7800: które to te perełki? Ja kupowałem tylko fajne gry ;) Tak to jestem z Dobrej, to co pare dni jestem w ZS zazwyczaj albo od strony Mierzyna, czyli gumience i do centrum, albo od strony głębokiego czyli wojska i tez do centrum