Wpis z mikrobloga

#rozdajo z plusów dla ludzi z #gdynia, #gdansk, a może i #warszawa, bo ostatnio kod był uniwersalny.
Posiadam kilka kodów zniżkowych do #wolt NIE BĘDĄCYCH REFAMI. Ważne na pierwsze zamówienie. Dwa losowania spośród plusów, dziś o 17 i 19, tak żeby można było zamówić szamę na wieczór.

Do wygrania:
1 x 30zł,
2 x 25zł, co do którego nie mam pewności, więc jeśli ktoś go wygra, a mu nie zadziała - również wysyłam kod na 30zł.

jak będzie popyt, to jutro to samo.

dodatkowo, każdy kto zarejestruje się z moim reflinkiem dającym 15zł (nie mogę chyba napisać go wprost, ale powiedzmy, że do nazwy aplikacji wystarczy dodać liczbę 15 ;) ) dostanie ode mnie kod na 3 darmowe dostawy (de facto 3 x 5 zł, odejmowane od ceny dostawy) na terenie Gdyni, dostępny po pierwszym zamówieniu. Mogę też podzielić się easter eggiem w aplikacji na kolejny taki kupon.

Kody są limitowane i pochodzą z zamkniętej grupy do testowania aplikacji, z której screeny wrzucam poniżej.

PS. Wszystkie kody postowane poniżej to zwykłe refy mające mylącą kwotę w nazwie - mówię to mając przed sobą faktyczne kody zniżkowe :)
Pobierz Hrymimakos - #rozdajo z plusów dla ludzi z #gdynia, #gdansk, a może i #warszawa, bo o...
źródło: comment_1P68e9Crc10qxc7lgNRDzLNTUlZWOR2S.jpg
  • 13